| Bibilontz a întrebat:

Buna,in fostele relatii nu am reusit sa ma termin niciodata!. Acum sunt intr-o relatie de 10 luni si am reusit sa ma termin de 2-3 ori dar ar fi mai ok daca m-as termina mai des. Am eu o problema sau exista altceva?! Sfaturi?!?

8 răspunsuri:
| misu a răspuns:

Ai o problema mare, macar ai bagat o?

| Bibilontz explică (pentru misu):

In timpul actului straight face

| Alcyon a răspuns:

Nu te mai masturba.

| Bibilontz explică (pentru Alcyon):

Nu ma masturbez...

| Pissicuta a răspuns:

Poate nu te satisface destul partenerele, ori nu poate partenera sa termine actul sexual pentru ca dureaza prea mult pana iti dai tu drumu si oboseste

| Bibilontz explică (pentru Pissicuta):

S-a abtinut el sa se termine si preludiul l-am lungit ..am incercat in mai toate felurile si mai nimic sad...