| alexulu a întrebat:

Daca ti-a dat cineva ignor nu mai vezi deloc avatarul si ramane fata aia pe gri? sau iti ramane avatarul vechi daca el si l-a schimbat intre timp? am verificat cu un detector din ala si apare offline dar pe detector e cu alt avatar. oare mi-a dat ignor sau de ce nu mi s-a actualizat avatarul persoanei respective?

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Nu ti-a dat ignorhappy
ai o problema de la messengerhappy
cand iti da cineva ignor nu mai iti apare online delochappy

2 răspunsuri:
| Aziz a răspuns:

Ti-a dat ignor. Asa am patit si eu. Imi dai funda? psss! eu am raspuns primul!

| alexulu explică:

Eroare de actualizare mersi oricum, funda nu dau si se poate sterge intrebarea asta