| anonim_4396 a întrebat:

In urma cu aprox 10 zile am avut un contact sexual cu o fata. Mentionez ca tot in acea perioada am iesit des pe afara si fotbal si am stat mult pe beton rece. Dupa 2-3 zile am simtit o mica senzatie de durere in zona de jos(testicule si partea cum stai jos), dupa s-a tot accentuat, am fost la medicul de familie si mi-a prescris antibiotic pentru raceala. iau de 2 zile durerea aproape ca a disparut. Ce parere aveti? Raceala sau posibil sa fi luat ceva de la acea fata? Mentionez ca acum simt o durere si in spate feste si catre genunchi.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Simptomele descrise nu sunt specifice unei infectii cu transmitere sexuala. Orice medic si-ar fi dat seama daca ar fi fost vorba de asa ceva, fapt confirmat si de ameliorarea si disparitia durerii aproape in totalitate. Urmeaza/continua tratamentul prescris pe intreaga perioada specificata. Multa sanatate.

| Immortal69 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Multumesc mult pentru raspuns!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mai mergi la medic si spune-i si de situatia aia cu fata. Trebuie sa te trimita la analize, urgent!

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta este o raceala de la statul jos pe betonul rece. Continua tratamentul dat de medicul de familie si mergi la control dupa ce termini tratamentul prescris de medicul de familie.