| Catecrs a întrebat:

Bună.Înainte de Crăciun un băiat de care nu credeam ca îmi va place vreodata de el. Colegul meu de asemenea colegul lui de Arte martiale mi-a spus ca ma place, si eu am facut greseala de al crede.Se purta frumos,zambea etc. Acum dupa vacanta de Craciun m-am hotarat sa ii spun ce simt insa el mi-a spus ca nu sunt genul lui, ca nu ne cunoastem foarte bine etc. Majoritatea fetelor il cred urat mai putin eu. Inca imi zambeste ma saluta, in schimb mai mult de atat nimic.Inca nu vreau sa renunt,chiar nu vreau. Imi place enorm de mult de el si nu mai stiu ce sa fac. Dupa ce i-am zis chestia aia,colegul lui de arte m. si foastul lui coleg de generala, actualii mei colegi de clasa au inceput sa faca destule faze aiurea...mi-e frica ca e genul de baiat care decarteaza tot baietilor. Oricum. Vreau seriozitate, multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Gabriella_Andreea_1993 a răspuns:

Eu zic ca orice baiat e curajos cand are pe cineva in spate care sa-l incurajeze si sa ii zica,, Bravo frate, inca una la colectie", dupa ce prietenia cu acesta se va rupe, ceea ce e foarte posibil, va veni inapoi la tine sa te intrebe daca vrei sa stai cu el si vorba lui InstinctKDZ,, tu sa nu faci cumva prostia sa stai cu el", pentru ca indiferent de ce crezi tu un baiat nu se schimba peste noapte!
Sper ca ti-am fost de ajutor! :*:d

5 răspunsuri:
| Catecrs explică:

happy

| InstinctKDZ a răspuns:

Pai sa stii ca asta cred si eu big grin Sa nu faci cumva prostia sa fiti impreuna apoi sa treceti la chestii serioase si dupa aia sa te faca de ras la colegii tai. Ar fi umilitor..Eu zic sa il lasi si sa iti faci si alti prieteni la un moment dat o sa te reindragostesti de altu care merita.Bafta :*

| Catecrs explică (pentru InstinctKDZ):

Da,dar parca nu m-as lasa...nu stiu..imi place prea mult :/

| InstinctKDZ a răspuns (pentru Catecrs):

Si daca o sa te raneasca vai fi si mai rau..Implica-te in alte activitati.Sunt o gramada de baieti nu trebuie sa te axezi neaparat pe el mai ales ca are prieteni cu tine in clasa si s-ar putea sa mai dea "din casa" pe la ei. Mult noroc! Cred, ca este cel mai buun raspuns nu as putea gasi altu mai bun thinking Acum faci ce iti spune inima :*

| Sweety31 a răspuns:

Eu zic sa-i sucesti mintile in fel si chip apoi sa-l lasi in voia sortii! sa stie el cum e sa-ti placa de cineva si sa nu-l poti avea!