| Angela26 a întrebat:

astazi la scoala baiatul de care imi place s-a asazat langa mine si a incercat sa ma mangaie pe umamar, dar eu l-am respins deoarece eu i-am spus ca il plac si acesta a spus ca nu ma place. Nu stiu de ce ma mangaia? Incerca sa imi spuna ca tine la mine sau incerca sa imi faca o gluma? Dupa ore am iesit din clasa si am asteptato pe prietena mea, iar el era in spatele ei si m-a intrebat,,Ce faci frumoaso?", iar eu i-am spus,, Bine" crezand ca vrea sa imi faca o gluma. Acum nu mai inteleg nimic ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Cel mai probabil sunteti minori cam grav, deci chestia asta a fluctuat. Acum poate da, te place.

4 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Te place, doar ca e foarte orgolios si nu accepta faptul ca o gagica l-a respins.

| Angela26 explică (pentru SergiuBoss11):

I-am respins la inceput, dar am vazut ca nu se da batut asa ca l-am lasat.

| Angela26 explică (pentru SergiuBoss11):

Buna as vrea ca la aceasta intrebare sa imi raspunda o fata

| MistretulPufos a răspuns:

Ori te place si e foarte orgolios, ori face in gluma