| Viorel_Gabriel_1993 a întrebat:

intrebare pentru fete: daca vad o fata pe strada si imi place de ea..cum fac sa o abordez astfel incat sa fac o impresie buna,sa nu ma refuze,sa o fac sa ma placa, poate chiar sa imi dea nr de tel sau id? sau fetele nu accepta asa ceva, din prima.-la prima vedere?

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna! Pai sunt si unii idioti care par prea penibili cand te fluiera, sau striga: ce C*R ai.Cred ca cel mai bine e sa o saluti, si pur si simplu ca ti-a atras atentia.Mult mai bine e sa ii spui asa...decat sa faci alte gesturi. Apoi ii ceri ID, nr, invit-o la suc.
Papa, aa si app nu inteleg de ce HighJet raspunde ironicstraight face. Mdaalaughing...oh go on

| anonim_4396 a răspuns (pentru PamfleticaTotHellenne):

Cel mai bun raspuns

| PamfleticaTotHellenne a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi!>big grin

17 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ai putea sa faci cunostinta cu ea si sa ii spui ca ti-a atras atentia si chestii de genul asta. Nu trebuie sa o iei cu vrajeli, ca sunt putine care pun botul.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Multumesc pentru fundita! happy

| Silviu591 a răspuns:

Lasa-i..sunt idioti in lumea lor..nu se merita sincer

| Viorel_Gabriel_1993 explică:

Nu vrei sa imi faci o frectie? la subsol? hai ca te platesc, nu degeaba, iti dau o mui3

| Viorel_Gabriel_1993 explică:

Eu stiu ca esti fracangiu de meserie, am o propunere pentru tine.ce zici, mi-o freci si mie? iti dau branza si sana!

| Viorel_Gabriel_1993 explică:

Ba dar zic..vad una pe strada si imi place mult de ea, si stiu ca nu o s-o mai vad, deci am doar o sansa.deci nu prea e posibil sa iasa ceva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Viorel_Gabriel_1993):

Farte iti dau un sfat nu mai comenta si reclama-l..doar un sfat..cat despre fete si eu trec uneori prin asta.dar nu prea am ce face.E foarte trist..eu nu stiu daca exista vreo cale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea nu prea//doar sa fie pitipoanca.dar mai sunt si fete normale care sa accepte dar nu prea e normal sa te duci asa la o fata pe care nici nu o cunosti..ai parea cam disperat..parerea mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cum vorbesti esti cam coca laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu il ajuti aici direct..inteleg ca nu e buna intrebarea dar poti sa il ajuti aici pur si simplu..si scuze frate daca nu esti coca.

| alecsalecs a răspuns:

Prietene Asculta la mine! DEci daca vezi o fata pe strada si iti place de ea Si vrei sa actionezi si sa faci o impresie frumoasa aplici urmatoarea "Faza~Buna sunt nou in oras si mam ratacit ma poti ajuta sa ajung la ..si bagi si tu o strada.Off bai nene Daca Fizicul este in avantajul tau si mai esti si un pic educat macar cu cea care sa ti placa este imposibil sa nu iasa ceva frumos! Dar nu ti recomand sa i ceri numarul de telefon din prima! ok? Macar o adresa de mess sau ceva de genul da? Hai la atac si fi haiaos si educat glumet si vesel imposibil sa nu iasa ceva frumos in avantajul tau! ok?
fundita?

| alinike2 a răspuns:

Zii ca ai bani atunci itida tot

| Sebastyano_Seby_1997 a răspuns (pentru alinike2):

Tare! ai si inkercatooo maiiii?

| Chrisa28 a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu ea, depinde de locul in care esti. de ex: daca esti pe strada cere-i telefonul ca sa suni 1 min, si iti dai tie un beep si ai nr ei laughing sau ii spui sincer sa iti place de ea si ii ceri id, dar sa nu fii mistocar ca nu ai sanse laughing

| Chrisa28 a răspuns:

Alecsalecs e ff bun raspunsu tau