| OOOOOOOOda a întrebat:

iubitul meu e in alta tara, imi puteti spune niste melodii care ni se potrivesc? eu in romania el in irlanda...

Răspuns Câştigător
| LittlePrincessi a răspuns:

Păi cele mai frumoase piese pe care le-am ascultat sunt următoarele :
- Nane - Gânduri la miezul nopţii.
- Esra - Relaţie la distanţă.
Sper să îţi placă.

| OOOOOOOOda explică (pentru LittlePrincessi):

Da, imi plac dar eu ma refer sa ii pun eu pe peretele lui de facebook, aia cu nane e de la EL pentru EA. eu vreau de la EA pentru EL. in romana daca se poate

7 răspunsuri:
| Betty18 a răspuns:

3 doors down - here withou you e superba...caut-o pe youtube
mai e http://www.youtube.com/watch?v=iLi_osYNsOU

| ir3al a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=4jLfneY7HQ4 asta e cea mai potrivita. funda?:d

| OOOOOOOOda explică (pentru ir3al):

Dar nu manele laughing

| ir3al a răspuns (pentru OOOOOOOOda):

laughingscuze.dar este potrivita

| OOOOOOOOda explică (pentru ir3al):

Deci altele nu stii? :3, si nu prea as vrea nici in engleza. in romana e bine big grin

| ir3al a răspuns (pentru OOOOOOOOda):

Hmm, era o melodie simona nae si cristian nicusor-coji de portocale