| Rianana a întrebat:

LA cati ani ati avut primul sarut? si cum s-a intamplat big grin dau funda :X

Răspuns Câştigător
| Emmilia a răspuns:

Primul sarut l.am avut la 13 ani. a fost cu un baiat special pentru mine la care tin si acum foarte mult. a fost deosebit. din intrebarea ta inteleg ca vrei sa stii si amanunte. pai: m-a luat de mana s-a uitat cu ochi aia a lui albastri in ochi mei spunandu.mi cu privirea ca ma iubeste sa a propiat usor eu am intros capu(nh de ceblushing), nu s-a suparat si a mai incercat odata si eu m.am lasat dusa de val si am simtit o emotie puternica care nu poate si spusa in cuvinte. dupa ceva timp am aflat ca el ma iubeste fff mult cu adevaratlove struck. sper sa apreciezi sinceritatea si sa-mi dai fundablushing:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ramonaaRamo a răspuns:

13 ani. iesisem cu un amic afara la zilele orasului. si am rams singuri.:X a fost frumos love struck

| L2tbx a răspuns:

Primul sarut l-am avut la 12 ani si s-a intamplat exact cand m-am combinat cun un baiat mai mare cu an care m-a facut sa sufarsad, cam ciudat

| RozulInvingeNegrul a răspuns:

La 12 ani.
S-a intamplat datorita hormonilor care jucau in mine.happy

| IDamonSalvatore a răspuns:

La 12 ani .

| ILoveMyBed a răspuns:

La 12 ani, la o provocare : ))