| deea_8087 a întrebat:

la ce varsta e mai bine sa incepi vitata sexula?

Răspuns Câştigător
| Kasandra_7363 a răspuns:

20 cred ca e bine

6 răspunsuri:
| Michell_7762 a răspuns:

Cat mai tarziu posibil! asa nu ai nici un fel de problema, nici cu parinti, nici sarcini nedorite sau boli cu transmitere.Cu cat esti mai mare, cu atat vei stii sa iti asumi riscurile fiindca sunt f. multe. Oare de ce toti puneti aceeasi intrebare au uitat profesorii sa va mai dea teme pentru vacanta si toti aveti aceeasi obsesie.Va bate soarele prea mult in cap si nu mai judecati limpede.

| Mihaela_5801 a răspuns:

Pentru asta nu e virsta trebuie sa o incepi atunci cind este gata! Dar trebuie sa te gindesti bine inainte de a o face! pentru ca daca o incepi pre devreme se opresete dezvoltarea corpului si asta nu e bine!

| Butterfly0 a răspuns:

Pai normal ar fi la 18 ani,dar... oricum cand simti tu ca esti pregatita si ca baiatul este alesul atunci da, dar daca ii unu din ala care te tot bate la cap sa o faci cu el mai bine nu, acum treaba ta cand o sa incepi:*

| TeemoSlayer a răspuns:

Cati ani ai?happy e bine de la 18 dar daca iti asumi riscuri poti si imi devreme

| Izza_4461 a răspuns:

Clar trebuie sa astepti macar varsta de 18 ani!

| Aceeasieu a răspuns:

La 5 anirolling on the floor mda ce intrebari.

oh go on