| madutza_ubytzik a întrebat:

La discoteca de Craciun am fost impreuna cu un baiat fara sa stie prietenul meu el nefiind acolo! A doua zi i-am spus ca l-am inselat! El s-a suparat pe moment iar apoi m-a iertat! Credeti ca ma iubeste? Stiu ca am gresit asa ca va rog spuneti-mi ce sa fac ca sa il mai impac putin! va rog mult! multumesc si astept raspunsuri insa nu vreau sa ma mustrati fiindca stiu ca am gresit!

Răspuns Câştigător
| dede16 a răspuns:

Daca te-a iertat nu ti se pare ca te iubeste? Si-a calcat pe orgoliu doar pentru a fi in continuare cu tine.
Ar cam trebui sa petreci Revelionul cu el si sa ii demonstrezi ca il iubesti.Incredere in tine nu cred ca mai are prea multa asa ca ar fi bine sa i-o castigi prin iubire.
Nu forta nota si nu mai aminti de "slabiciunea" aceea.
Doar impreuna puteti trece peste.

14 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Mái @madutza_ubytzic. eu ma intreb de ce dracului nu te-a mustrat constiinta cand te lingeai cu dusmanu´ pe la disco thinking
Sau a doua zi l-ai vazut la fata si te-ai speriat? Ce-ai zis? Offf, ce-o fi o fi, asta arata ca draq, tot prostul meu de acasa e mai bun.
Iti garantez ca nu o sa fie ultima ta escapada.Acum i-ai prins puntul slab si vei profita.Stii faza cu aschia? Nu cred, totusi, as vrea s-o cunosc pe mama ta...

Shin
| Shin a răspuns:

Buna intrebare... "Credeti ca ma iubeste" pai... chiar cred ca idiotul ala te iubeste. pacat ca e idiot straight face E ca si cum ai iubi lipitoarea care-ti suge toata forta vitala din tine tongue Daca sti ca ai gresit atunci te duci frumos in genunchi (si nu vorbesc la figurat) si ii pupi picioarele si-l rogi sa mai dea 2 bani pe tine (aici exagerez putin pentru o idee mai grafica tongue ). Asa il mai impaci putin.
Numai bine, Shinwinking

| moonY a răspuns:

ne intrebi daca te iubeste? asta depinde de multe multe lucruri.cati ani aveti? 13, 14?
in cel mai nefericit caz, te poti astepta sa te insele si el.asta asa, sa porniti de la 1-1

| stweety10 a răspuns:

Ce inseamna pentru tine a insela? Cred ca ati fost mai multi, un grup, adica nu te`ai dus numai tu cu el, ati stat numai voi 2 la coltar, ai dansat numai cu el etc. Sau poate ai avut anumite contacte cu el de care nu vrei sa ne zici. Asta da eu cred ca e inselat. Dar daca o iei asa cum o zici tu ar insemna ca il inseli in fiecare zi. Din moment ce te-a iertat normal ca te iubeste. Nu prea ai ce sa-i faci ca sa-l impaci, deja faptul este consumat. Ca sa nu-l mai superi nu`i mai face chestii de genul asta.

| madutza_ubytzik explică:

Mey deci noi chiar ne iubim si am mai spus ca nu am nevoie de critici

| madutza_ubytzik explică:

Dragii mei, suntem de 7 luni impreuna si chiar il iubesc numai ca am stat la bal cu altcineva deoarece am fost obligata! si mi-ai cerut mii de scuze aproape ca m-am pus in genunchi in fata lui! asa ca va rog fara critici stiu ca am gresit dar credet-ma am fost obligata!

| dydy22 a răspuns:

Hmm mai ai si curajul sa vb cu el mi-e mi-ar fi fost rusine sa mai vb cu el. dar tu te-ai pus in situatia lui? ce ai fi facut si vezi raspunsul

| cucu a răspuns:

Buna. sincer nu ai merita nici macar nu scuipat pentru ca ai fost nesimtzita. spre fericirea lui sper sa nu te iubeasca si sa te lase pentru ca nu-l meritzi

| Ea.e. a răspuns:

Eu cred ca te iubeste prea mult.

| dede16 a răspuns:

Luchass laughing))
sa gandim in absurd ca "se iubesc"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai zis că l-ai înșelat... așa, fără detalii, fără scuze, nimic „boule am fost cu altu'"? Eu ți-aș fi dat o palmă și fără să te mai întreb de mărimea la papuci că era evident.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heeiii ai noroc, ca nu mai am tepe.si scobitorile imi trebuiesc.maduto din partea mea poti sai iubesti pe amandoi, da sa nu stie unul de altul. daici ca va iubiti? pai el te-a iertat ca te iubeste. iarta-l si tu ca l-ai inselat.

| adelina_7242 a răspuns:

Poi intreaba-l si vei afla!

| Nu7a a răspuns:

Pai intrebarea ar fi: il iubesti tu pe el? fiindca daca intr-adevar il iubeai si tu nu era sa faci una ca asta...

el poate chiar te iubeste daca tea iertat...

insa mai poate fi o varianta: el asteapta ceva de la tine poate numai din cauza asta tsia mai dat o sansa.

prietenul meu de ex mi-a spus deodata ca el nu mi-a va ierta daca il insel... si stiu ca ma iubeste. Asa ca mai vezi si tu care-i situatsia si vei gasi singura raspuns.

Succes