| Anonima784 a întrebat:

Bună. La o petrecere m-am întâlnit cu un băiat care este arogant, amuzant, are vorbele la el. Am vorbit 2 ore, a fost foarte drăguț și a spus exact ceea ce am vrut să aud, asta făcând parte din jocul lui (vorbește cu mai multe fete, dar mie îmi place foarte mult de el, am simțit o conexiune). A doua zi mi-a cerut Instagramul, fără bună, fără nimic, așa direct și am zis să îl las în seen. Peste o săptămână i-am dat mesaj"l-ai găsit sau te mai las" pentru a-l fierbe un pic și după răspunde "da tu ai impresia că am început?". Ce să îi spun să îi dau cu flit și cumva să mențin conversația sau să nu îmi dea seen?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vad aici niste raspunsuri din evul mediu, iti place fa sex cu el, ce atatea povesti

| SharpEagle a răspuns (pentru RAY):

"iti place fa sex cu el, ce atatea povesti"
Fix ca la curve, ce mai atatea povesti.
rolling on the floor

Nu e vorba de insuratoare, e vorba de folosire si-apoi abandonare. Sau de o potentiala sarcina cu un derbedeu. Sau de indragosteala din partea el si frectie la picior de lemn din partea lui.

Ma, voi, generatiile astea de "aur", ati ajuns mai rau ca cainii... laughing

| RAY a răspuns (pentru SharpEagle):

Esti la manastire, stai acolo, de parca esti diferit, esti doar un troll fara viata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am simțit o conexiune. Cum ai simțit?

| VoidEternal a răspuns:

You can't have your cake and eat it too. E o varianta si in romana pentru expresia asta, dar e prea vulgara pentru ora asta.
Cu alte cuvinte vrei sa gasesti o formula ca sa-l ignori tu, dar fara sa te ignore el. Asta da niste indicii despre maturitatea ta emotionala.
Poate va meritati unul pe celalalt. Amandoi vreti sa aveti "the high ground" ca sa-l puteti juca pe celalalt cum vreti voi.

| 1997onur a răspuns:

InstaTrauma.

| SharpEagle a răspuns:

Tu acum esti ca ursoaica si stupul de albine. Ispita e mare, dar daca bagi labuta acolo, o sa ramai cu sechele, or sa te intepe de-o sa le tii minte toata viata.
Baiatul e neserios si superficial. O avea vorbele la el, dar nu cred ca o sa aiba faptele la el.

Take away pentru baieti: asadar, fetelor le plac baietii care-s siguri pe ei, spontani, amuzanti, chiar daca-s aroganti. Deci, daca vreti sa aveti cautare, incercati mai relaxati si mai siguri pe voi.

| RAY a răspuns (pentru SharpEagle):

Ce ai vrea sa se insoare de acum

| SharpEagle a răspuns:

RAY,
Tu vezi doar extremele: ori tavaleala fara prea multe intrebari, ori manastire. Ntz, ntz. Asa nu!
Nu, tati, calea de mijloc e cea mai sanatoasa in viata.
Extremele-s bune doar atunci cand miza e mare.

| sarpelethau a răspuns:

Mai du-te pe la biserica @w@