| AdyAdy1234678 a întrebat:

Salut. Astăzi am văzut o fată frumoasă si m-am dus la ea sa vorbesc cu ea. I-am cerut instagramul si după am vorbit puțin sa ne cunoaștem timp de vreo 5 minute ca a venit autobuzul ei si a trebuit să plece. Peste o ora eu i-am dat mesaj si ea mi-a a dat seen. Ce ziceți sa mai încerc? Si cum?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Mai bine-i cereai numarul de telefon, ca flirtul pe Instagram sau FB sunt frectie la picior de lemn, cum de altfel s-a dovedit.
Pentru ea, nu esti decat un alt "follower" care-i ridica popularitatea si numarul de oi, care o urmareste.
Daca vrei vreodata ca o fata sa te placa si sa te accepte, invata sa-i ceri numaurl de telefon, sa o inviti undeva, nu FB sau alte site-uri de socilizare ca-i ingrosi numarul de admiratori si nu capeti nimic.

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca acel "seen" a fost suficient si destul de clar ca nu vrea mai mult (:

| SilentRain a răspuns:

Ți-o dat seen, nu fii cățeluș și nu-i mai scrie

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Păi dacă nu ți-a răspuns este clar.

| elennax a răspuns:

Ti-a dat instagramul din politete si atat

| HereToHelp12 a răspuns:

Nu are rost să insisti, ii vei scădea interesul, dacă e interesată de tine îți va Răspunde înapoi, dacă nu, are pădurea ciuperci