| ana142 a întrebat:

M-am despartit de prietenul meu, findca sora lui care este cea mai buna prietena a mea m-i-a zis caaa el a stat cu mine la vrajeala dar ia mi-a zis dupa cateva zile sa va spun ca s-a intamplat.
eream intr-o zi in parc cu prietena mea el si cu fratele lui cand prietena asta a mea m-a luat ca sa imi spuna cava secret pentru ea, in momentul acela a parut o fata in parc care avea o bluza foarte decoltata si la spate nu era decta putin acoperita can mi-a zis prietena mea asta nu am crezut dar dupa aia am vazut ca o urmarea pe ea cu privirea nu am zis nimic dupa o juma de ora cam asa el nu stiu ce i s-a intamplat ca a inceput sa zica ca sa nu mai vorbesc cu el´´in gluma´´ am zis ca ok nici el cu mine. dupa cum vam zis sara lui a doua zi mia zus ca ela zis ca stat cu mine la vrajeala.
faza e ca l-am ignorat cate va zile dar dupa aia nu am mai putut si l-am salutat si tot aia cine am mers cu o alta prietena de-a mea la sora lui acasa si a inceput sa glumeasca cu noi si tot.cand am plecat de acolo prietena mea mi-a zis ca imi stralucesc ochi si m-a intrebat daca imi mai imi place si mie chiar xa imi place il vreau inapoi dar nu stiu ce sa fac.HELP

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Eu cred ca e mai bine sa il dai uitari, nu te merita, daca chiar vrea sa fie cu tine, va veni el la tine nu invers, asa o sa creada ca vei fi ceva disperata! lasa-l in pace treaba lui, dar tu o sa iti gasesti alt baiat care sa te trateze cum ar trebui si lui o sa sufle in degete pentru ce a pierdut, iar daca se intoarce, fi atenta la el!winking

| ana142 explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Multumesc chiar ai fost unica persoana care m-a ajutat cu raspunsul tau

| ana142 explică (pentru ana142):

Va multumesc tuturor pentru raspunsurile voastre insa dupa ce am vazut ce ati spus tot va zic ca nu mi-ati fost de mare ajutor desi nu toti... in fine ca sa stii aditu92 nu cauta ´´pasarici´´ ci doar nu a stiut cum sa imi mai vorbeasca si nu sant nici proasta.
incearca tu robert00112 sa stai tu de la 1 an in Spania fara sa mai vi acasa deloc si atunci ar fi bine sa imi zici tu mie sa invat sa scriu in romana.
cosmotel te ustura ochii? ia-ti picaturi si annadouapuncteics nu am inteles de ce razi asa tare ca il ustura ochii?
insa vreau sa ii multimesc andreeeeeeeeeee findca mi-a dat acel sfat.
si dupa cum vreau sa va zic ca baiatul acela a venit si si-a cerut scuze pentru ca sa purtat urat cu mine si acum l-am iertat findca el era certat cu soralui si ea m-a mintit.in finr va multumesc mult pentru raspunsurile voastre

6 răspunsuri:
| Demonull a răspuns:

Ce faceai cand ai scris asta? am citit de 3 ori sa inteleg si tot nu m-am prins, ce vrei tu de la TPU? Din cate am inteles el e cu.rvar si tu foarte indragostita(proasta)Pai daca vezi cum se poarta de ce te tii de coada lui? sa suferi pe TPU? Dragoste cu sila nu se poate draga, lasa-l in pace vezi de altu chiar esti fixata pe o singura persoana? Nu vezi din gesturile lui ca s-a plictisit de tine? baiatul e tanar cauta cat mai multe „pasarici"daca ma intelegi.Tie ce iti ramane de facut, sa umblii ca o catelusa pe langa el? asta vrei sa faci?! gandeste-te mai bine.

| Cosmotel a răspuns:

Ah, ma ustura ochii!

| robert00112 a răspuns:

In primiul rand inveti sa scrii in limba romana si apoi intrebi pe TPU, nu am inteles nimic din ce ai scris "mia zus ca ela zis ca stat..." wtf!