| Alexandra_7649 a întrebat:

Ma numesc Lorena si am 17 ani. Acum o luna m-am despartit de iubitul meu cu care am fost impreuna timp de un an. El m-a inselat, l-am vazut sarutandu-se cu o alta fata. M-am despartit imediat de el pentru ca eu nu accept intr-o relatie sa existe minciuni. Peste trei zile eram afara cu o colega si el a venit la mine, m-a luat in brate si m-a sarutat. A zis ca ii pare enorm de rau pentru ce a facut si ca vrea sa fim din nou impreuna. I-am zis ca din pacate nu mai pot avea incredere in el (deci nu am acceptat sa mai fim impreuna). A plecat suparat si a zis sa ma mai gandesc. Nu sunt sigura daca ar mai trebui sa ii dau inca o sansa, desi mentionez ca inca il iubesc foarte mult. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc!love struck

Răspuns Câştigător
| alessia a răspuns:

Pai.sincer sa fiu poate el nu vroia nimic de la acea fata.
deci oricine in viata merita o a doua sansa.eu zic sa va impacati. odata ce el a plecat suparat cand i`ai zis ca nu.totusi te iubeste.
pa-pa si bafta!

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

Bună Alexandra,
Eu îţi recomand, să te împaci cu el. Dacă îl iubeşti, de ce nu? Doar o dată a greşit, dă-i o şansă. Oricine merită... Dacă mai încearcă odată, depinde de tine.

O zi splendidă tuturor userilor, vă urează utilizatorul xGrapheex.

| dan_2834 a răspuns:

Daca te-a inselat o data te va insela mereu.Asteapta sa vezi cat de mult ii pare rau sau ce e dispus sa faca pentru ca tu sa il ierti.Nu ii arata ca il iubesti.Lasa-l pe el sa iti arate asta.Si asa o sa poti sa te decizi.bafta