| BornToDie67 a întrebat:

M-am despartit de prietenul pentru ca imi tot zicea ca nu vorbesc mult cu el si ca nu ma implic in relatia. Eu i-am explicat la inceput ca nu sunt dispusa sa ma implic total pentru ca vreau ma ocup de scoala. Mentionez ca era foarte nervos si a pus punct relatiei. Dupa vreo luna de la despartire mi-a trimis un mesaj gen Salut, Andra! Spune-mi te rog ce ai folosit pentru durerea de spate si a functionat. Adica mi-a cerut un sfat. La sfarsit a zis Ok..am inteles...multumesc mult! Oare mai tine la mine? As vrea mult sa se reintoarca

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul te credea doctorita lui, dai reteta pentru durerea de spate

| RpxOnAir a răspuns:

Tot tu te desparti, tot tu il vrei inapoi? Aiurea. dai reteta si gata