| anonim_4396 a întrebat:

Buna m-am indragostit de un baiat dar el este cu prietena mea nu prea au o relatie seriioasa in schimb eu comunic si face el mai multe gesturi ce sa fac?//fundita!happy

Răspuns Câştigător
| zizi000 a răspuns:

Pai... nu e frumos sa te certi cu o prietena buna pentru un baiatstraight face. Daca il placi asa de mult, poti sa. i spui prietenei tale si poate va intelege. Din cate ai zis, nu au o relatie serioasa deci? nu ai nimic de pierdut. Daca prietena ta nu e asa de interesata de el, daca ii vei spune ca il placi ea va renunta la el pentru tine, apoi mai ast 2 saptamani macar si respunde la gesturile lui( daca intr-adevar iti place baiatu)
SAU
Mai asteapta putin ca sa. l cunosti mai bine. Gandeste. te logic: daca cu prietena ta nu are o relatie serioasa, cu tine cum va fi? Depinde de el, daca e golanas.straight face

3 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

In primul rand daca e cu prietena tha mai bine i-ai spune pentru a nu o pierde iar in al doile arnd i-ai spune si lui ca nu vrei sa iti pirzi prietena el

| dracusoru24 a răspuns:

Ce alegi? sa castigi un gagiu sau sa ramai cu doi prieteni?
egoismul duce la mult mai multe pierderi decat castiguri happy
in concluzie parerea mea ramai cu amandoi in relatia de pana acum, trage'l pe el de'o parte si explica'i ca e mai importanta o prietenie.

| krisss93 a răspuns:

Nu face prostia sa ii desparti chiar daca nu au o relatie stabila. parerea mea e sa sa rupi ori ce cale de comunicare si uital ca e mai bine. sunt atatia baieti.