| alecsutzza023 a întrebat:

Buna]!

ma ajutati cu niste sfaturi ce sa fac? deci sa incep

Am 19 ani ma numesc Maria, stau cu un coleg de facultate, dar na nu am sentimente, lui i-am zis ca am dar nu am... nu stiu ce este cu mine eu am avut sentimente pentru toti baieti cu care am stat. eii problema e alta i-am promis ca nu-l voi insela, si vom aveao relatie de durata. dar uite ca acum 2 zile, am venit cu un vecin, ne intelegem super, m-a intrebat daca ies seara afara. i-am zis ca da. mi-a zis daca merg cu el la un suc. iaz zis ca da. dar dintr`o prietenie "amici" a iesit mai mult, cred ca timp de 2 ore. nu am scos doua vorbe, doar ne sarutam. ei a inceput sa puna mana pe mine nu stiu ce si cum. acum i-am zis ca eu sunt virgina "mi-am inceput viata sexuala acum 1 luna. maxim. si baiatul de aseara are rietena si eu am prt. dar uite ca am sentimente pentru baiatul de seara nu pentru prietenul meu. i-am zis ca sunt virgina, dar nu mai sunt :-s. acum el mi-a zis ca cand vreau sa ma dezvirginez sa ma duc la el, a incercat el sa ma dezbarce, dar nu ia mers. i-am zis nu. si la mine nu ramane. acum nha, nu cred cai pasa de mine, a mers el cu mine distanta de casile noastre 15 km, pentru o ciocolata, care costa 2, 5lei. a costat benzina mai mult decat ce`am cumparat noi. azi i-am zis ca trebuie sa vorbesc ceva neaparat cu el, am vorbit dupa ore, dar i-am zis la telefon. ca "nu este vorba ca nu am vrut sa fac dragoste cu tine, nu am vrut, si nici nu sunt pregatita, nu am vrut pentru ca, daca eu voi face dragoste cu tine, ma voi indragosti maxim de tine, " a zis "a deci asta era" i-am zis ca "da" si a zis ca "asta e. pup"... el nu o so lase pe fata cu care sta, pentru mine. presupun, el e unul in care nu cred ca e doar cu una. ce sa fac? sa fac dragoste cu el? sau nu? ajutati=-ma vreau sa-l sun si sa vb cu el. ce sa-i spun? ajutor?

1 răspuns:
| Ecea a răspuns:

In primul rand am remarcat faptul ca habar nu ai gramatica.
Nu stiu ce facultate faci, dar cred ca este una proasta.
In al 2-lea rand, nivelul tau de inteligenta lasa de dorit.
Ai un caracter foarte prost si nu iti vad un viitor stralucit.
Singurul sfat care ti-l pot oferii este sa te maturizezi, deoarece esti maricica si nu stii pe ce lume traiesti.