| anonim_4396 a întrebat:

Buna, ma numesc Eduard si am nevoie de ajutor din partea voastră. Am 19 ani si nu am reusit sa imi creez o relatie stabila si nici sa "parlesc" ceva. Am avut "prietene" de scurta durata dar nimic. Arat bine merg la sala, ma comport ok, îmbrac, curat etc. Am incercat de zeci de ori, la propriu, dar nimic, pur si simplu am ghinion, vorbim putin si se gadeste motiv sa nu mai vb deloc. Nu stiu ce as mai putea face, am incercat de toate... ma demoralizez... ghinion, am incercat de toate, ajutati-ma va rog, sunt deschis la opinii si pareri putem vb si pe insta, eduardflav.17, apreciez

8 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Ești încă tânăr pantru a crede că ai ghinion, fii mai optimist.
O să găsești când nu te aștepți pe cineva.

| Ediflav19 a răspuns (pentru Andreeush):

Am o lista de incercari esuate

| Sofer a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu mai multe fete pe Facebook din zona. Asta incerc si eu dar nu par interesate.

| Holiday a răspuns:

Tie iti trebuie un curs rapid de agatat. Daca ai sti cat de usor e...

| alina2k18 a răspuns:

Baga Tinder daca nu te deranjeaza sa footi si purisance si femei mai in varsta ca pentru relatie stabila e nevoie de timpwinking si altele nu doar poolawinking

| Ediflav19 a răspuns (pentru alina2k18):

Nici pe tinder nu mere treaba

| Florin9Florin9 a răspuns:

Nu e chiar o idee bună să-ți pui Instagram-ul aici.

| artemidak a răspuns:

Arati nașpa in primul rând
fără suparare.

încearcă și tu sa fi mai cool.