| JessyF a întrebat:

Ma numesc Jessica, si am 17 ani, din greseala am facut s*x cu cel mai bun prieten al fratelui meu de 15 ani. El are 16, dar nu m-am protejat, pentruca totul s-a intimplat repede, acum simt dureri de burta, si greturi! Ce sa fac? Mi-e frica sa nu fiu insarcinata. Au trecut 3 saptamini de atunci. E posibil asa ceva? Fundita tongue

Răspuns Câştigător
| Manuellllaa a răspuns:

Draga JessyF, daca el a ejaculat in tine fi sigura ca ai ramas insarcinata.
Probabilitatea este de 100%, iar daca nu a ejaculat tot sunt riscuri de 30% pentru ca s-ar fi putut sa aiba acel lichid care contine spermatozoizi.
Consulta un medic, sau fa-ti un test de sarcina.
Puteai sa iei pastila de a 2 a zi, ca sa fi sigura, insa poate nu te-ai gandit!

Succes!

23 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sper sa o iei ca pe o lectie invata dintr-o graseala si pe viitor sa n-o mai repeti!

| larrii a răspuns:

Mai fata, cu asa ceva nu e de joaca... Degeaba iti mai iei tu si mama testului de sarcina, daca a ejaculat in tine, e clar ca ai ramas cu burtica. Cum vine asta, " din greseala" laughing? din greseala te pupi cu cineva, din greseala dai peste cineva, nu faci sex. E naspa de tine, vorbeste cu parintii tai despre asta.

Răspuns utilizator avertizat
| larrii a răspuns (pentru JessyF):

Depinde si cati ani ai. Daca ei stiu ca nu mai esti virgina le poti spune ca s-a rupt prezervativul si na, s-a intamplat. Si nu trebuie sa le zici ca ai facut-o cu respectivul, spune-le ca ai facut-o cu prietenul tau.

| larrii a răspuns (pentru larrii):

Acum am citit din nou ca ai 17 ani, scuza-ma.

| adinaciosescu a răspuns:

Posibilitatea de a avea o sarcina e destul de mare.De ce nu incerci cu un test de sarcina? Este relevant dupa 10 zile de la contactul sexual.

| unknownn a răspuns:

Din greseala pe dracu!
Recunoaste ca ai fost curioasa si gata ce atata, auzi cica din greseala straight face

| citygirl001 a răspuns (pentru unknownn):

Nai citit bine, ca era beata apropo esti cam pervers

| unknownn a răspuns (pentru citygirl001):

Si daca era beata ce? Ti se pare...

| citygirl001 a răspuns (pentru unknownn):

Pai cand esti beat nu mai sti ce faci eu o data m-am dat la profesorul de religie...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da, o sa fii un copil cu copil, dar fa test de sarcina, consulta un ginecolog si apoi spovedeste-te!

| Larisssaa a răspuns:

Este destul de posibil să rămâi însărcinată.
Du-te şi făţi un control de sarcină, şansele sunt destul de mari ca să rămâi.

| товарищ a răspuns:

Cand e botezul? sa fii sigura c-ai ramas... dar... el unde si-a. asa?

| Love4Music a răspuns:

Mai mult ca sigur ai ramas, consulta un ginecolog e cel mai bine la momentul de fata, sau discuta cu parintii tai dar nu cred ca o sa fie prea incantati

| Nelamuritul a răspuns:

Fato,da is sanse.

| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Auzi, am si eu o intrebare, cum avionul lui Guess Who "sex din greseala"?

Răspuns utilizator avertizat
| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns:

A ejaculat in tine? daca da e clar

Răspuns utilizator avertizat
| Capatina_Bogdan_1997 a răspuns (pentru JessyF):

Pai mai si intrebi... Daca a ejaculat e si normal, mda bafta as vrea eu sa fiu naselul big grin

| Stefanuk a răspuns:

Nu te speria stai linistita, fa-ti un test de sarcina si atunci ai sa vezi daca da sau daca nu...
In cel mai rau caz daca esti insarcinata sun t niste pastile te costa 20 lei si scapi 100%

Nu te stresa finca cand te stresezi nu rezolvi nimic,...

| citygirl001 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina, dar vreau sa te intreb altceva:el dupa aceea ce ti-a spus?

Răspuns utilizator avertizat