| AntonelaCK a întrebat:

Bună. Mi-am început viata sexuala cam de 1 luna (protejat), mi-a venit menstruația normal (data normala, cantitate, culoare și durata normala). După ce mi s-a terminat menstruația am avut din nou contact sexual, de data asta prima data a fost neprotejat, evident fără a ejacula în mine. (asta s-a întâmplat saptamana aceasta marti).

Ideea este ca de când mi-am început viata sexuala, am niște arsuri gastrice,  dureri gastrice, scaune modificate (constipație, după care o dau imediat în extrema cealaltă).
Credeți că ar fi cazul sa îmi pun problema de o sarcina? As exclude posibilitatea având in vedere  ca menstruația a venit normal. Ce părere aveți?

Dar ca idee,  cam in ce luna de sarcina apar arsurile gastrice?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor gastroenterologie si vorbeste cu medicul el o sa i ti zica.