| izabella1995 a întrebat:

Buna mie imi place de un baiat il cunosc de mult timp si nu stiu daca si el ma place. ieri am fost noaptea la colindat cu un grup si el se apropia de mine. credet ca ma place. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gg26 a răspuns:

Of. e ciudat sa raspunzi la intrebari din astea, gen cum sa reactionezi. Daca s-a apropriat nu este chiar de ajuns, poate si-a dat si el seama ca-l placi sau crede asta dar nu este prea sigur. Nu vad rostul sa ii spui ca-l placi sau el sa-ti spuna tie, nu te v-a ajuta cu nimic. Daca el te place, tu il placi o sa va apropriati de la sine si o sa-ti dai seama de cum sta treaba. Daca insisti sa-i atragi atentia, poti sa-i spui ca este o persoana deosebita pentru tine sau ca este destul de important si isi v-a pune singur semne de intrebare, daca nu chiar isi v-a da seama. Craciun fericit! Succes :*

6 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Numai pentru ca se da la tine nu este un semn ca te place, poate arati bine si vrea decat o fantezie cu tine, nimic mai mult. Oricum nu te lua dupa aparente, poti ramane dezamagita.
Mult noroc!

| TuRneR01 a răspuns:

Romana : Credeti ca ma place? ( nu punct )

Daca s-a apropiat de tine poate vrea sa te cunoasca mai bine, poate te palce de unde sa stim noi. Asteapta si tu mai iesi afara cu el vezi cum se comparta timpul isi va spune cuvantul.

| soricelulRulz a răspuns:

Doar o simpla apropiere nu e de ajuns ca sa iti dai seama, cel mai bine ar fi sa ii spui pe fata ceea ce simti asa e cel mai corect si fata de el dar si fata de tine, si nu ai de unde sa stii poate asta va fi inceputul unei frumoase relatii
Bafta!

| AnkaAncuta a răspuns:

Nu cred... adica a fost doar o simpla apropiere incearca sa petreci ceva mai mult timp impreuna cu el, afla ce ii place si poate treptat vei afla daca te placehappy

| yooleonard a răspuns:

Daca sa apropriat de tine inseamna ca vrea sa cunoasca mai multe despre tine, apropriete si tu de el fara rusine, baietilor le plac fetele indrasnete :d

| ionutzgadja18 a răspuns:

Fi sincera! Cel mai bine, daca te place te palce asa cum esti daca nu ridici fruntea si mergi mai departe, barbatii mai exista!