| AndreeaAndreiuț a întrebat:

mie imi place de un baiat in real, si exista un joc cu care sunt impreuna cu cineva! Eu vreau sa ma despart de baiatul acela din joc pentru. ca chiar azi am aflat ca si baiatului de la mine din clasa ii place de mine. Dar nu stiu cum sa-i zic baiatului din joc! Ziceti-mi voi! Nu vreau sa-l pierd ca cel mai bun prieten, dar nu cred ca mai vreau sa fiu impreuna cu el sad

6 răspunsuri:
| NGheorghe a răspuns:

"Nu stii cum sa ii spui" sau? "nu stii ce sa ii spui"... oricum nu trebuie sa te obosesti prea tare, pentru ca te vei despartii de el atunci cand jocul se termina. Jocul se va termina cand ti-ai atins scopul.
Care este scopul jocului tau?

Apropo! Nu cumva baiatul din joc este chiar colegul tau de clasa?

| AndreeaAndreiuț explică (pentru NGheorghe):

Este un joc fara sfarsit, stai, vorbesti cu prietenii, te plictisesti, el mi-e foarte drag dar vreau neaparat sa ma despart de el, pentru ca eu niciodata nu o sa pot sa ma gandesc la el, eu sunt indragostita de tot, de cel din clasa mea. Si cand vorbesc cu cel din joc ma gandesc la cel din clasa. Nu nu este aceeasi persoana.

| xDirectioner5 a răspuns:

Eu zic sa-i zici direct : Eu nu cred ca mai vreau sa fiu impreuna cu tine pentru ca nu pot rata viata ca sa fiu impreuna cu cineva pe care nu-l cunosc in adevarat!

| VandaAdelis a răspuns:

Si vrei sa traiesti virtual sau sa ai o relatie normala ca toata lumea?

| spiridusul a răspuns:

Nu mai intra pe joc!

| Emy_Maria_1998 a răspuns:

Pur si simpul... spune-i ce simtiwinking