| AnnnaMarrria a întrebat:

Buna happy
mie imi place de un baiat! si lui de mine, dar foarte putinsad el stie ca imi place de el! si as vrea ca totusi sa ma placa mai mult... dar nu stiu cum si ce sa facstraight face ma gandeamthinking ca atunci cand ne vedem saa, il iau in bratethinking sau sa il pup pe obrazthinking dati'mi voi ideibig grin
fundabatting eyelashes

3 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Poate nici nu stie ca il placi... da-i si tu macar cate un pupic macar pe obraz cat mai tandru, asa isi va da seama... dupa poate o sa se tina el dupa tine happy

| justfreelove a răspuns:

Stii si mie imi place de tine. Esti draguta foc atunci cand incerci sa pari naiva si cand zambesti am impresia ca iar este vara. De cateva zile tot incerc sa te bag in seama dar ma jur ca pana azi nici nustiam de unde sa te iau. As vrea sa iti spun ce simt cand ma uit la tine, dar am impresia ca sunt timid. Crezi ca daca te iau in brate si te sarut fara sa ai timp sa reactionezi ma aleg cu nr tau de telefon? o palma? ambele...sau un sarut fierbinte si o strangere de mana?
off, de as putea sa ma privesc odata in ochii tai limpezi, plini de pasiunea unei nopti neconsumate, macar odata in viata asta as avea curaj sa fiu sincer cu tine si sa iti spun ca tu si numai tu esti o fata specialatongue

| cevacumva a răspuns:

Il saruti pasional si daca nu te respinge inseamna ca e de bine si incontinuare o sa te caute el.numai ca trebuie sa ai curaj pentru asta si incredere in tine, merita sa incerci