| MadalinaRalu a întrebat:

Sunt la liceu,un baiat se uita frumos la mine,imi zambeste,vorbim si daca merg mai in spate vine si el! Dar problema este ca o data este impreuna cu Ana,dupa se despart,iarasi sunt impreuna! Iar Ana m-a facut "tarfa" deoarece ma dau la iubitul ei! Si nu ma dau la el nu sunt o fata de genul acela! Dar sincer este el dragut,amabil, de treaba si chiar imi place de el! Lui i-am spus ca Ana ma face tarfa si din alea si el imi spune : "Mhh poate ea"! M-a facut sa ma simt mai bine! Tot timpul cand trec pe langa ei ...Ana il prinde pe Edi ( iubitul ei ) si il pupa! Edi e chiar frumusel,imi vorbeste frumos,ma sustine, la chios el imi plateste! Credeti ca ma place? (Mi-a zis ca ma place ). Vrea sa fie impreuna cu mine?
P.S : Edi se cearta des cu Ana deoarece ea il trage mereu ca pe un caine...nu il lasa sa vorbeasca cu nimeni decat cu ea! Ce sa fac? Va multumesc! Dau fundita! crying

2 răspunsuri:
| MadRabbiT a răspuns:

In primul rand lasa-l sa isi rezolve treburile cu Ana. Nu interveni intre ei o sa iasa urat pentru tine. Daca el vrea sa fie cu tine ( doar tu nu si Ana ) o sa iti faca o "cerere", daca nu inseamna ca baiatului ii place " preincalzirea" ( sper sa intelegi ). Multa bafta.

| KRIIIX a răspuns:

Dă-i 2 peste ochi Anei fiindcă ți-a zis " târfă " și apoi ia–ți ce e al tău ( adică băiatul )! big grin Ai grijă de tine