| anonim_4396 a întrebat:

.nici nu stiu cum sa dau corect intrebarea,deci cu logodnicul dorim un copil,am calculat ziua fertila, si in toata ziua pina si dupa ziua fertila a ejaculat in vagin ca sa ramin gravida, ultimul ciclu a fost pe 17 si ziua fertila 28 si urmatorul cuclu trebuia sa vie pe 14 dar a venit azi niste singerari.ce e asta..de ce nu am ramas gravida si a venit ciclul asa devreme?

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Mergi la medic, nu faci copii așa că vrei tu... trebuie să faci niște analize să vezi dacă aveți probleme vreunul din voi etc etc.

| grab a răspuns:

Exact asa happy

nu ramai gravida din primele incercari intotdeauna. dar daca in 3-6 luni nu se leaga nimic, mergeti ambii la verificari.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ar trebui sa mergi la un consult ginecologic, sa va faceti amandoi niste analize inainte.
Te pup!

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Mergi la ginecolog, cred ca iti sunt infundate trompele.
Nu este ceva grav, incercati in fiecare noapte/zi.

| CristyBv a răspuns:

Si ziceam ca eu trebuie sa invat oh go on. E clar ca nu te-ai documentat destul inainte de a lua aceasta decizie. Recomand, ca celalalt membru TPU : Azure sa consulti pe cineva de specialitate, sa te puna la punct cu toate. Sucees!