| andra_9523 a întrebat:

Buna nu stiu ce simte cu adevarat un prieten pentru mine vorbim mereu prin mesaje despre orice si el imi zice mereu ca sunt simpatica, ca ii e dor de mine, cel face ce face pentru mine ca sunt draguta...si ca cine m-a pus sa fiu asa draguta. etc toate aceste lucruri mi le pune prin mesaje sau cand vb la telefon nikiodata fata in fata cand ne intalim nu imi mai zice nimic din aceste lucruri dar se coporata frumos cu mine desi uneori ii place sa ma tachineze. imi e teama sa nu inteleg gresit intentile lui. Oare mai vrea sa fie prietenul meu sau vrea ceva mai mult? si daca ar vrea de ce nu imi zice nikiodata nimic? help mesad... fundita pentru cel mai bun raspuns:d

3 răspunsuri:
| 4ever_5725 a răspuns:

Pai din ce am inteles vrea ceva mai mult dela tine.incearca sa glum cu el si tu fii mai indrasneata pupal pe obraz zii sa te pupe si el punete pe bratele lui etc etc si vezi cum reactioneaza. facand astea ii dispare si lui rusinea//

| Me_4137 a răspuns:

Crede-ma el vrea sa fie ceva mai mult intre voi dar e mai timid crede-ma ca nu o sa regreti

| ok47 a răspuns:

Buna.
Poate ca prietenul tau este timid. Cand iesiti afara date putin la el. ia-l in bratse. pune-te mai mereu pe langa el. vezi cum reactioneaza. preia tu initiativa.