| anonim_4396 a întrebat:

nu stiu daca am pus intrebarea la cat potrivita dar am o curiozitate.Azi am fost la mine la teren si cainele meu m-a vazut ca m-am jucat cu un caine si ma jucam si cu el dar la un moment dat a dat sa ma muste. L-a batut tati, iar mai tarziu vine la mine sa ma muste din nou, m-a atins f putin.Cainele e de lup, iar eu merg aproape in fiecare zi si ii dau mancare si ma joc cu el, oare sa comportat asa ciudat deoarece sunt pe ciclu? Pentru niciodata nu a fost asa.

11 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

rolling on the floor)))))) retardata mintala!laughing

| katy a răspuns:

Poate te joci intr-un mod agresiv cu el, sau poate nu l-ai educat ca nu trebuie sa muste.ar trebui sa ii cumperi o minge sa i-o arunci, cauta modalitati diferite de a te juca cu el.cainele trebuie educat nu batut, prin bataie nu rezolva nimic, din contra face mai rau

| andrada a răspuns:

Buna!
Stai ca nu am inteles ceva: tu esti pe ciclu sau cainele? Daca tu vreau sa-ti spun ca nu are nici o legatura cainele cu ciclu tau.
Poi eu cred ca a vrut sa se joace numa. Si cainele meu mai faci asa. Dai ceva sa roada si poate se potoleste.
P.S. zii lu taicatu sa nu mai bata cainele ca nu rezolva nimic.

| NoChanceForUs a răspuns:

People=Shit.

| Comeandtellmesomething a răspuns:

It`s so hard with so many idiots straight face

| giuly a răspuns:

Da'te jos de pe ciclu si viata ta se va schimba.

| uranus1995bz a răspuns:

Draga Bianca, eu zic ca ciclul nu are nici o legatura ca un caine.

| Bastet a răspuns:

Lol.mi-e milă de tine.

| Bastet a răspuns:

Cu toată placerea, draga mea haladită de 9 anihappy

| Wilder a răspuns:

A inteles cineva ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca santeti turci si nu intelegeti mereti in p.ahappy