| anonim_4396 a întrebat:

Buna tongue Am 17 ani si prietena mea mi-a cerut sa fac dragoste cu ia straight face da eu nu vreau pentru ca este mai mica ca si mine (la ani zic) si ma gandesc prima data la binele ei straight face nu la placerea mea happy straight face Si tot timpu imi reproseaza ca vrea sa o faca straight face sad Pls help me crying Ce ziceti am luat o decizier buna?sad...

14 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da. Chiar dacă nu înţelege acum de ce ai făcut asta, cu timpul va înţelege şi îţi va fi recunoscătoare. Felicitări!

| bluesky a răspuns:

Felicitari! Asa baieti ca tine sa tot fie!
Ai procedat foarte bine. Explica-i situatia, ca nu e bine pentru ea etc. Doamne, dar dornica e prietena ta de...

Shin
| Shin a răspuns:

De curiozitate. ea cati ani are?

| ShineMe a răspuns:

Da. Dar daca fata doreste sa isi inceapa cu tine de ce nu incerci sa o faci. Dar nu stiu cred ca zice asta doar sa vada cum reactionezi.Ar fi pacat sa nu faci nimic.Iti zic eu.Am dat cu picioru si m-am urat pentru asta.Parerea mea ar fi sa stabilesti de comun acord cu fata.Explica-i.Succes

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Bravo tie! Esti un baiat destul de matur la varsta ta! Mai rar asa cevahappyPa, Pa!

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Cate fete te au cautat te cauta si te vor cautalaughing...eu zic sa vorbesti serios cu ea pe tema asta adica chiaar vrea asa mult'''si de riscuri tot pachetu'' ai luat o decizie ok din punctul de vedere al unei fetelaughing, oricum daca nu te simti pregatit NU o face! ai timp...

| andreea7520 a răspuns:

Te felicit pentru felul cum gandesti! E bine ca nu te gandesti doar la tine, ci si la eahappy Daca ea chiar doreste asta ar trebui s`o facetibatting eyelashes Probabil si ea stie ce e bine si ce nu e! happy good luck

| costyn162 a răspuns:

Depinde cat de mica e, cat de mult va doriti amandoi asta si cat de puternica este relatia dintre voi. Dar, ar trebui sa vorbiti si sa luati impreuna o decizie, pentru ca mai ales pentru ea este un pas foarte important...

| cosima11 a răspuns:

Ori esti tu un baiat din categoria "raritati" [care in ziua de azi nu mai prea sunt. sa gandeasca logic]. ori tipa e prea mica. da oricum e de apreciat felul tau de a gandi happy

| mary9524 a răspuns:

Dahappy stiu cum e laughing pai eu cred ca daca ea vrea e ok si daca vrei si tu. doar sa ai grija sa va protejati... daca se intampla ceva neplacut si e mai mica de 18 ani. tu alegi :d bafta :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Profita ( de situatie ) big grin

| iulian1990 a răspuns:

Cred ca da, dar daca ea tine mortis nu ai decat sa te culci cu ea.

| ingerasumorti a răspuns:

Hmm are 15 ani Si is cu ia de 4 luni :O Da imi zice ca nu o mai tinut la nici un baiat cum tine la mine sad...SI din cate vad ia isi doreste fff mult chestia asta :O :O

| gg_1020 a răspuns:

Daca fata insista. de ce sa o refuzi?