| ralucutza12345 a întrebat:

pe data de 12 luna asta m-am intalnit ultima data cu iubitul meu. Ieri a aflat ca a facut varsat de vant. Este posibil sa fi luat si eu de la el? Mentionez ca atunci cand ne-am intalnit el inca nu avea eruptii pe piele. stiu ca in copilarie am avut pojar. mi-e f frica sa nu fi luat si eu crying o parere plsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| adinaciosescu a răspuns:

Varsatul de vant este varicela. Oboala contagioasa care are perioada de incubatie de 21 de zile. Daca ai un sistem imunitar bun s-ar putea sa scapi, daca nu...vei vedea dupa 21 de zile sau mai putin...bafta multa sa scapi.

| ralucutza12345 explică (pentru adinaciosescu):

Off. sad mersi mult Adina te pup.

4 răspunsuri:
| adinaciosescu a răspuns:

De aceea suntem aici...sa ne sprijinim unii pe altii nu sa facem misto.

| ralucutza12345 explică (pentru adinaciosescu):

Daca pe unii atat ii duce capul. sincer nu stiu ce cauta aici, dar in fine.

| ionutz9696 a răspuns:

Da ai gripa porcina.scapi de scoala ii binewinking