| Sofia211 a întrebat:

pot fi gravida daca mi-a venit menstruatia la timp, daca am fost la ginecolog acum 2 luni si nu mi-a zis nimic de vreo sarcina? Plus ca tot acum 2 luni am facut teste de sarcina toate negative. Stiu ca logic nu as fi, dar parca simt eu ceva la burta, in rest n-am niciun simptom.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Intro situatie precum cea descrisa de tine in intrebare, nu exista nicio minima posibilitate de a fi insarcinata. Senzatia de "ceva in burta" este o simpla impresie si se datoreaza unei temeri inutile, complet nejustificata. Multa sanatate.

| sergiuk11 a răspuns:

Probabil ţi s-a fixat in interiorul tău ideea că ești însărcinată.

| Sofia211 explică:

Multumesc frumos! Sper ca asta sa fie

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Sofia211):

Uita-te peste raspunsurile primite la intrebarile tale anterioare si te vei convinge.

| Sofia211 explică:

M am uitat, insa simt ca mi se contracta muschii si am asa niste spasme si deia mi-e frica...

| Sofia211 explică:

Oricum imi voi mai lua un test de sarcina sa fiu sigura

| Alex154 a răspuns:

De ce nu mai faci și acum un test de sarcina sa fi sigura? Oricum probabil nu estu