| Byencutzz a întrebat:

Buna >prietenibig grin<
Am cunoscut acum o saptamana un baiat. ne-am intalnit intr-un parc, la leganelaughing, si am inceput sa ne uitam unul la celalalt. Asa s`a int vreo 4 zile, dupa n`am mai putut veni, si a doua zi m`am trezit cu el in lista d la messlaughing. Am fost socata. Am inceput sa vb, sa ne cunoastem, si mi se pare un baiat cuminte, chiar prea cuminte si asta ma nelinistesteblushing, nu stiu daca ma minte sau nu ( eu am 15 si el 17). Vrea sa stea cu mine si i-am zis ca mai am nevoie de timp, nu asa repede, si mi-a spus ca fac f bine si apreciaza asta la minehappy si cu asta ma place si mai mult. vreau un sfat, in legatura cu el, voua cum vi se pare? funda`:X

2 răspunsuri:
| ReeaAndreea a răspuns:

Mi se pare ac totul este foarte okwinking tu il placi, el te place. deci. no more. mai stai vreo saptamana cu el [ ca amici ] iesiti in oras, in parc, la strand sau piscina daca tot e varawinking si dupa daca totul merge bine. puteti fi impreunawinking mult succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
din ce ne spui despre el, poate fi de treaba, dar ai grija!
Propune-i sa va cunoasteti mai bine, sa iesiti la o plimbare si poate te hotarasti daca vrei sa fi prietena luihappy
Pare sa se poarte frumos cu o fata, nu ca restulbatting eyelashes
succes!