| Valeee09 a întrebat:

in urma cu cateva ore am fost cu prietenul meu. A fost totu bine, am facut-o cu prezervativ. Ceea ce ma sperie este ca dupa ce am terminat am mai stat putin si el si-a introdus degetul in vagin...si eu am avut orgasm. Mi-a curs mai mult lichid ca de obicei si nu stiu de ce, apoi mi-a curs si sange. Ati putea sa-mi ziceti cauza care ar fi.

Mentionez ca acum 3 zile am fost la o piscina, si cand am ajuns acasa am avut niste usturimi cand am fost la baie. Am inteles ca e din cauza clorului, acum nu stiu. Poate avea acea usturime legatura cu aceasta scurgere cu sange?

Răspuns Câştigător
| buzeduulci a răspuns:

Pai ti-a luat virginitatea. De aia a curs sange. De obicei sangele curge dupa mai multe acte sexuale. Nu curge tot odata.

Nu are nici o legatura faptul ca ai fost la piscina.winking

Take care, sweetie!

funda?:*

6 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ti-ai inceput viata sexuala de curand e posibil sa te fi dezvirginat.

Daca nu, e vorba de menstra sau actul sexual a fost prea brutal, el a avut unghi mari si te-a zgariat.

In tot cazul, daca nu e vorba de menstra sau dezvirginare, mergi neaparat la medic sa nu ai vreo rana pe col, chisturi sau boala venerica!

| Valeee09 explică:

Pai da dar nu asta a fost primul act sexual. Sunt dezvirginata nu e vorba de dezvirginare...deci?

| DaNNN a răspuns:

Nu vreau sa te sperii, dar mai bine ai consulta un medic! happy

| Ctiberiu a răspuns:

Pai daca ti-a dat sangele, felicitari nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate te-a zgariat putin inauntru...se mai intampla. si faza cu usturimile, vezi sa nu ai o infectie urinara, de la piscina. happy

| Toteu1 a răspuns:

Cred ca prietenul tau are degetul mai mare ca putzulica de te-o dezvirginat in stil barbar.