| AdinaMihaela00 a întrebat:

Revin cu intrebarea.
Pe 29.noiembrie mi-a aparut o sangerare(o pata mica) usor rozalie. Menstruatia o am regulata si ar trebuie sa imi vina pe data de 5.dec.
Penultimu act sexual neprotejat a fost acum 15 zile si eram in perioada fertila.
De la ce ar putea fi aceasta sangerare? Este pentru prima oara cand am aceasta sangerare

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Poate fi o sangerare de implantare a sarcinii sau o sangerare data de o leziune pe colul uterin. Ar fi bine sa te vada ginecologul tau.

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Sangerarea de care vorbesti, rste un semn ca ai ramas gravida.

| DarthRevan a răspuns:

Cati ani ai, Adina?

| AdinaMihaela00 explică (pentru DarthRevan):

| DarthRevan a răspuns (pentru AdinaMihaela00):

Te-ai dezvirginat de curand?