| Norocknolife a întrebat:

scuzatsi categoria, am o problemacrying. Cand pun poza pe desktop ramane timp de 5 minute maxim apoi se face negru tot ecranu si nu mai am poza, scrie jos in dreapta apare intr-un chenar negru asa: "You may be a victim of software counterfeiting, acasa genuine microsoft software, this copy of windows did not pass genuine windows validation, e chiar enervant fara desktopstraight face. Dau funda! Restul vot!:*.

Răspuns Câştigător
| Wehrmacht a răspuns:

Ca sa scapi de asta trebuie sa reinstalezi windows-ul.Te avertizeaza ca windows-ul care il ai instalat nu a fost instalat de un CD original ci de pe o copie care poate fi piratata. Funda?

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Shodow100
GRESIT! NU trebuie sa faci windows-ul! Gasesti online un Windows Activator! Vorbesti prostii!

| darrio2007 a răspuns:

Nu ai licenta la Windows.Instaleaza altul cu licenta.

| PisicutaNebunatica a răspuns:

E de la o chiestie "genuine". Probabil cand ai instalat windows-ul ai aprobat asta. Reinstaleaza-ti windows-ul cu un CD original.

| pink1girll a răspuns:

Da, iti trebuie neaparat reinstalat Windows-u' dar de data asta foloseste un CD original si nu o sa mai ai probleme.

| bbubby a răspuns:

Am patit si eu acelasi lucru. este de la windows pentru ca nu e original. cauta pe net activator de windows si dupa instalare ai sa vezi ca nu til mai detecteaza fals. ori iti instalezi din nou windowsul si de dataasta ai grija ca updateurile sa nu ti se mai instaleze automat.

| ricogyorki a răspuns:

Instaleaza programul RemoveWGA merge garantat.

| ricogyorki a răspuns:

Instalati programul RemoveWGA va merge garantat