| RazvanSmile a întrebat:

Sall TPU, Imi apare pe desktop jos in coltul in dreapta :"You may be a victim of software counterfeiting. This copy of windows did no pass genuine Windows validation." ask for genuine Microsoft software. Orice incerc sa fac tot nu imi dispare si nu am sa imi pun alt WINDOWS.

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Probabil pentru ca ai windowsul piratat, ci nu cumparat.Nu sunt sigur, dar cred ca asta e cauza.

| allex20n a răspuns:

Si mie imi apare, da nu o bag in seama laughing reinstalez windows-u si dispare pentru catva timp, apoi apare din nou...

| MihaiMMarinescu a răspuns:

Trebuie sa downloadezi un program care se numeste RemoveWAT, dupacare urmezi instructiunile. Uite poate te ajuta video-ul asta : http://www.youtube.com/watch?v=dYTCN1-Zdiw