| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara. Acum 2 saptamani am avut un act sexual cu prietenul meu. Nu inteleg o treaba, dupa cateva zile de la acel act, mi-a venit. Mi-a trecut acum 2 zile. De ieri dimineata tot am stari de greata, nu am pofta de mancare. E posibila existenta unei sarcini? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Anna71 a răspuns:

Bună! Prezența menstruației este cel mai sigur semn că nu s-a produs o sarcină. Starea de greață nu înseamnă că ești însărcinată, poate fi de la ceva ce ai mâncat

| anonim_4396 explică (pentru Anna71):

Multumesc muuuult

1 răspuns: