| Mariuss29 a întrebat:

Am o mătușă. Are 40 de ani. Arata foarte foarte bine. Nu este măritată nu are nici relatie. Faza e ca ma atrage foarte tare. Am fantezii cu ea. as vrea. Faza e ca nu stiu cum sa o abordez. mi.e frica de reacția ei.

Păreri?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate ar trebui sa-ti folosesti creierul inainte sa ajungi la fantezii cu matusile. Ai epuizat deja toate gainile din curte? laughing

| SG1995 a răspuns:

E mătuș-ta în ***.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Petreci cât mai mult timp împreună cu ea, vorbești cât mai mult cu ea, ce să zic, poate dacă și ea este atrasă de tine, te abordează ea ))

| QElenaBoghiu a răspuns:

Îmi pare rău amice dar nu poți face nimic. De ce? Pentru ca pai.
1.este mătușa ta
2.are 40 ani
Dacă vrei sa întreții relații sexuale cu o persoană de 40 de ani, întreține cu un necunoscut /a nu din familie.
A-și prefera să fie la caterincă postarea.

| AjutorNeconditionat a răspuns:

Nu o abordezi nicicum!
Sper ca aceasta postare e o gluma!

| Nich01 a răspuns:

Seria intrebari cringe de pe TPU a renascut din cate vad laughing))

| 1Dezaxat a răspuns:

Esti prost rau. Filmele porno se numesc filme pentru ca sunt facute cu actori. Actorii sunt aia care mint. Adica ei nu sunt cine pretind a fi.