| csftosu a întrebat:

Buna seara,
As avea și eu nevoie de un sfat și o părere, va rog. De ce s-ar întoarce fostul după multe luni in care a fost complet absent? Ideea este ca noi nu am mai avut absolut niciun contact timp de 7-8 luni, la început el ma tot bloca și apoi debloca. Îl tot vedeam urmărindu-mi cumva din umbra profilul si ce puneam la story, apoi ma bloca iarăși deodată pentru ca mai apoi sa ma deblocheze. Era totuși ciudat faptul ca de fiecare data când punea un story, avea grija ca profilul sa ii fie public si nu privat. Acum cateva zile, i-am dat seen la story-ul de pe insta, la cateva minute mi-a si dat urmărire si in ziua următoare mi-a scris, am vorbit puțin pentru ca i-am răspuns oarecum sec. la cateva minute, mi-a răspuns la story si se băga cumva in seama, am continuat discuția, spunându-mi ca momentan este in concediu și apoi mi-a zis ca ar vrea sa ne vedem când se va întoarce. In prima faza, m-am panicat si i-am zis in gluma ca el nu are de unde sti dacă eu încă sunt singura, cu cineva sau poate chiar gravida laughing mi-a zis ca prefera sa nu creadă așa ceva, dar in cazul in care ar fi adevărat, o sa ma bată. Tot a insistat cu întrebări de genul, dacă chiar sunt gravida, spunându-i pana la urma ca nu sunt. Apoi a hotărât el singurel ca sigur ne vom vedea atunci când se va întoarce, zicând ca avem de discutat.
Ce pot înțelege de aici? Se joaca sau vrea sa vadă dacă mai simt ceva pentru el? Ce ati face in locul meu? big grin
Mulțumesc anticipat happy

11 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Daca ce zice ca aveti de discutat nu are legatura cu casatoria, va fi pierdere de vreme, doar sa se reasigure ca inca suferi dupa el sau momentan nu are cu cine sa faca sex.

| csftosu explică (pentru ania):

Ce căsătorie cu unul care apare și dispare când are chef? ..nici in cele mai nașpa coșmaruri. laughing

| ania a răspuns (pentru csftosu):

Asa sa-i spui, ca nu esti interesata de tipii care dispar orcand au chef.

| Violleta2022 a răspuns:

Este evident ca vrea cu disperare sa aveti sex, ca nici un baiat cu bun simt nu abordeaza femeia cu "daca esti gravida".
Ce as face in locul tau?
Nici nu m-as uita la unul care vine doar pentru sex, isi satisface madularul din pantaloni si cand se plictiseste, te paraseste din nou.
Daca relatia nu a functionat prima oara, nu va functiona niciodata!

| csftosu explică (pentru Violleta2022):

Alta confirmare de care aveam nevoie, mulțumesc pentru răspuns happy

| anonimuIl a răspuns:

Tu te referi la o relație pe internet?
Eu în locul lui îți trimiteam o poză cu femeia cu care am făcut sex ieri sau azi și imediat te blocam.

| csftosu explică (pentru anonimuIl):

Nu-i nicio relație pe internet. Noi suntem practic doi foști și efectiv încheiaserăm toate legăturile, sa zic așa. Cel puțin asta credeam waiting

| anonimuIl a răspuns (pentru csftosu):

Un bărbat nu stă 7 luni singur și după aia se întoarce la cea cu care a fost.
Sigur se plictisește și mai pierde vremea pe internet cu tine și cu altele cu care a fost.

| csftosu explică (pentru anonimuIl):

La asta m-am gândit și eu, aveam nevoie doar de o confirmare, sa zic așa. Mulțumesc pentru răspuns happy

| akaanne a răspuns:

Având în vedere că a lipsit 7-8 luni din ecuație sunt singura că a venit doar sa se joace cu tine și din spusele tale e clar că este un tip toxic. Sfatul meu ar fi sa te îndepărtezi total de el, meriti ceva mai bun!

| csftosu explică (pentru akaanne):

Mulțumesc pentru sfat și pentru răspuns happy