| Alex4LighT a întrebat:

Buna seara.As vrea sa ma ajutati pun o intrebare pentru a imi ajuta cel mai bun prieten.
El a fost cu o fata din clasa a inceput a fii cu ea de anul trecut dar au avut pauze(in vacante nu se vedeau de loc nici in cea de vara).
Au stat cam 5 luni impreuna, in timp ce eu(si el) am aflat ca s-a sarutat cu altii(cam multi...), insa el nu s-a despartit de ea.
Acum 4 zile s-a despartit de ea si in timp ce era cu ea ea zicea ca era mai rece cu ea, insa el tinea la aceasta.De cand s-au despartit(pentru ca ea s-a sarutat cu un baiat in scoala cand amicul meu era la scoala) prietenului meu ii este foarte dor de ea si se gandeste numai la ea. Spuneti-mi ce sa fac sa il ajut, ce sa ii spun, va rog ce poate sa faca sa ii fie mai bine?
Va multumesc anticipat.

1 răspuns:
| NoUseForAName a răspuns:

Spune-i sa o uite si ca nu are rost sa sufere din cauza unei fete.
Nu are rost sa suferi pentru o fata, nu merita.