| Broadband a întrebat:

Buna seara
daca o fata a iubit rau un baiat fiind primul din viata ei
Si dupa despartire ea il trateaza cu indiferenta nici macar prieteni nu vrea sa fie cu el asta e o cale ca inca il mai iubeste
Sau ce inseamna ca sunt total confuz
ceva relatari... nu e proasta
e desteapta
inteligenta
frumoasa
ca un fruct de ala interzis

cum va comportati voi fetelor cu prima iubire?
uitati?
ce faceti?
mai iubiti dupa? happy

sunt tufa laughing nu stiu nimic

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Inseamna ca s-au despartit si. (punct)
Nu prea poti sa ramai prieten cu un fost/o fosta, alea sunt povesti.
Prima iubire nu se uita, nici a doua, nici a 5-a... doar daca ai alzheimer, dar dupa ceva timp treci peste.

6 răspunsuri:
| Broadband explică:

Caz inchis
tipa are un nou flacau
de aia indiferenta adica nepasare

multam fain tuturor! (Y)

| Violleta2022 a răspuns:

Daca relatia s-a incheiat nu vad nici un motiv pentru care ai mai dori sa fii prietena cu fostul.
De uitat nu uiti, dar viata merge inainte si apar iubiti, normal ca iubesti din nou!

| seth2016 a răspuns:

>> sunt tufa nu stiu nimic

Ignorance is bliss laughing

| Axde a răspuns:

Unei fete ii este greu sa se desparta de primul ei iubit si ii iarta mai multe lucruri Pana isi da seama ca se lupta singura poate trece mult timp, dar tu daca tineai la ea si o apreciai nu se ajungea la despartire. Ce mai vrei de la ea acum?
Si daca tot ai pus intrebarea asta, pentru voi ce reprezinta o astfel de fata? voi o puteti uita vreodata? Mai iubiti dupa?

| Axde a răspuns (pentru Axde):

Si noi da, mai iubim, spre deosebire de voi. Iubim si avem impresia de fiecare data ca e prima oara.

| Broadband explică (pentru Axde):

Da eu trec greu peste o despartire si imi aduc aminte si peste 1 an iar daca au mai fost si amintiri frumoase si clipe minunate e clar ca uit greu
si stiu sa tin la o fata si o iubesc dar doar daca merita si imi e aproape asa cum ii sunt si eu happy