| blondie22 a întrebat:

Bună seara.
De curiozitate mi-am făcut 3 teste de sarcină care toate erau pozitive(linia 2 era puțin slabă, dar ea era acolo), ieri mi-am cumpărat alt model de test, iar când l-am făcut era negativ.
Oare e vorba de o sarcină? Ne dorim foarte mult.dar nu dă semne.
Menstruația nu apare..am doar câteva pete rozalii și atât..pe absorbant nimic.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fa un teste de sarcina corect, DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, fiindca orice test facut inainte de 21 de zile poate, este facut inutil si eronat.

| blondie22 explică (pentru Violleta2022):

Aseară am observat niște pete rozalii pe hârtie, eram dezamăgită și mi-am pus un absorbant. Astăzi când m-am trezit eu pe absorbant nu aveam nimic pe tot parcursul zilei..vedeam mereu acele pete rozalii doar pe hârtie..menstruație nu ar părea, de obicei când îmi venea aveam o pată mare!

| Violleta2022 a răspuns (pentru blondie22):

Eu vorbesc de una, tu vorbesti de alta.

Fa un teste de sarcina corect, de data asta DUPA 21 de zile de la ultima partida sexuala, daca vrei sa stii adevarul.