| ValentinPandur123 a întrebat:

Buna seara din nou TPU. De data asta cred ca am facut-o lata...

Am cunoscut o fata printr-un prieten de al meu foarte bun, am ajuns sa vorbesc cu ea...

Ulterior am aflat ca prietenului meu ii place maaaaxim de ea... dar ea s-a indragostit de mine.

El a incercat sa discute cu ea, nestiind ca fata s-a indragostit de mine, iar aceasta l-a refuzat spundandu-i ca sunt doar prieteni.

A venit nervos la mine si mi-a spus ca, cum am indraznit sa vorbesc cu ea. Ma simt foarte prost fata de amandoi dar parca i-as da o sansa fetei.

Astept un raspuns din partea voastra, Ofer fundita happy

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ofera o sansa fetei

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îți vezi de interesele tale. Dacă îți place fata, dă-i bice, știi ce vreau să spun, că Doamne iartă-mă, o dată suntem tineri în viață, nu de două ori, solo se vive una vez, faci, nu faci, vremea amorului trece, sau nu?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai ce sa ii mai faci? Daca ea te place pe tine si tu pe ea? Doar nu ai de gand sa "cedezi" acest lucru. Adica nici nu se pune problema despre asa ceva, nu poti controla pe cine place ea. Chiar si daca nu ai fi vorbit tu cu ea, nu exista garantia ca i-ar fi placut de el.

Asa ca daca el se supara... asta este un gest prostesc pana la urma.

| Adolf8 a răspuns:

Depinde de la om la om dar acela nu se poate numi "prieten"