| Love4ever.EU a întrebat:

Fetelor ce parere aveti de baietii in zodia berbec? :*:*:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt cei mai dulcilove struckday dreaming

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt in zodia Berbec. De obicei berbecii prefera sa fie conducatori. Sunt de obicei plini de viata si mereu molipsesc si pe ceilalti. Sunt de obicei incapatanati insa uneori acest lucru este bun. Ii place sa isi gaseasca un drum al lui si desi asculta sfaturile altora, nu tine cont de toate. De obicei berbecii sunt persoane deschise, sincere.

Partea rea a unui berbec e mandria. De multe ori se umfla in pene mai mult decat e cazul. Si uneori nu renunta la ideea lui intr-o disputa chiar daca nu are dreptate.

| Silvia a răspuns:

Sunt indragostita de un berbec.Am ramas masca citind pe net despre zodia lui, comparand cu el.Este incapatanat, orgolios, haios, mandru.Asa cum zicea si bacemi, nu renunta la o idee, chiar daca stie ca nu este corecta si nu are dreptate. Ii este foarte greu sa isi cearca scuze.Este rusinos, ii citesti in ochi iubirea pentru o persoana [daca iubeste]. Ar fii bine sa nu superi un berbec, pentru ca este orgolios si nu isi va cere el scuze, cu toate ca stie ca a fost vina lui. Ii place sa rezolve lucrurile si chiar sa isi ceara scuze prin fapte, nu prin vorbe.Berbecii sunt interesanti.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sunt dinamici, le place sa fie in centrul atentiei, glumeti. Educati bine, au spiritul onestitatii si datoriei bine dezvoltat, sunt sinceri. La extrema cealalta devin mitocani.

| Bishop a răspuns:

Este o fire impulsiva, ii place sa-i conduca pe ceilalti, se enerveaza usor si prefera sa fie cel mai temut om de pe planeta, decat sa fie un nimeni.

| Ea.e. a răspuns:

Sunt prea orgoliosi si increzuti x(

| deeabubu a răspuns:

Sunt foarte incapatinati

| cypy a răspuns:

Nu stiu.cauta pe google despre personalitate. dar ce parere ai tu de cei in zodia scorpion smug?