| tpu_ank a întrebat:

Buna seara :*
hmm...nu stiu cum sa inceplaughing
Acum 5 ani m-am apucat de scrima... un lucru frumos.
DAR
A intervenit o problema... un lucru urat pentru mine, dar totodata un lucru deosebit...
Eu atunci aveam 10 anibig grin si eram pe categorii...,, micii cu miciilaughing si marii cu mariilaughing
si din pacate eu faceam parte din grupa laughing micilor... si la grupa marilor era. un baiat dulcee foc :X Silviu:X
il adoram... numa dupa el ma uitamlaughing
dar totusi il uram
de ce?
era mai mare... si mereu statea cu fete de varsta lui, eu eram geloasa laughing dragoste de copillaughing) ce vreilaughing
hmm...
A trecut un an, doi, il uram, dar imi placea...
cand aveam eu 13 el 16...
iarna am fost intr-un cantonament (de fapt era o distractie )... si acolo lucrurile s-au schimbatbig grin
eram eu lorena si andra... lorena era cu dan si andra cu horia... in fine... nu conteaza numele ca oricum nu ii stiilaughingdaca iti ziclaughing in fine.
3 seri... fetele s-au distrat cu pr lor. in fine, eu am stat in camera
... ma uitam la desnelaughing
si... vin fetele cu baietii. mi-a cazut fata... in fine. eu m-am ridicat si m-am asezat pe fotoliu si acolo am stat...
si ei in pat...
silviu singur in camera:X ma gandeam eu... eh... da mai bine nulaughing
Aia s-au certtatlaughingda nu stiu dc laughing (de fapt stiu eu ceva acololaughingerau baietii perversilaughing) )
fetele au venit langa mine in fotoliulaughing erau 2 fotolii si le-am unitlaughing)si ne-am cocotat toate 3 acololaughing) dan. nu ma suportalaughing) si imi zicea sa plecwaiting... unde sa ma duc? straight face
fetele au zis sa merem sa ii lasam pe aia acolo sa stea singuri... am mers in camera lor (unde era silviu):X
cand l-am vazut
ah...:X:X
eu am dormit in pat cu andra(dublu) si lorena cu silviustraight face in fine...
eu c sa fac...
andra ma facea sa rad si radeam de numai puteamlaughing si silviu tipa la mine...
mda...
am tacut pana la urma...
imi imaginam... ce ii poate face lu lorena... da... in fine...am tacuthappy
a doua seara... era ajunul craciunului, am primit cadouri de la mosulaughing)... si eu cu fetele am plecat la hotel... si baietii mari au ramas la disco...
sad

am plecat noi, si ma sunase tata, sa ma certe ca de ce am plecat de acasa, in loc sa ne petrecem craciunul impreuna, ca fratele meu nu a vrut ca eu sa plec, si eu am plecat... in fine... mi-a facut capu...sad
fetele au auzit
si s-au mirat si ele, m-au intrebat :asta e tatal tau?
eu plangeam...
au inceput si elelaughing
lorena era suparata pe iubitu ei, andra ca are si ea un tata ca al meu, eu... cu problemele mele,, planeam toate 3... dar ne-am adus aminte ca la noi in camera, baietii mari au ascuns o sticla de 5 litri de vinlaughing)) sub pat
atat de suparate cum eram noilaughing)
ne-am apucat de baut
cate un pic cate un piclaughing
faceam intrece : puneam vin in sticlute de 0, 5 laughing si am facut intrecerelaughing cine bea fara sa se opreasca
laughing)
mai ramasese un litru / un litru jumate de vinlaughingnu mai puteam sa bem... ni s-a facut rau de tot, dar ne simteam bine dispuse, cantam, topaiamlaughing ne bateam cu perne ...vine profulaughing :Liniste!
noi : da domn' profesor laughing sa cadem din picioare nu altalaughing
lorena
da domn profesor
da
da domn profesor Era bagata in priza si cica la profulaughingda ce ai patit lorena? ai baut ceva ea da noi (eu si andra ) NU doamne ferestelaughing)
glumeste si ea
aoleulaughing
si noi ce sa mai facem ne plictiseam de moartelaughingsi se trezeste andra sa ii sune pe baieti vorbeste cu dan si i-a rugat sa vinalaughing) zicea fel si fel de lucruri (dan fiind prietenul lui lorenahappy ) andra ii zicea ca il iubestelaughing) in fine.

dupa 15/30 minute vin eilaughing
:X:X:
noi am vomat pana atunci, aveam rubinetlaughing)
sa trec peste astalaughing prea scarboslaughing
Dan avea grija de lorena, era asa atent cu ea... mi-a placut asta la el, desi nu il suportam (dar respect persoanele care stiu sa iubeasca si stiu sa respecte pe cineva, desi pe mine nu... )
ei stateau intr-un pat...
horia era si el beatlaughing statea pe joslaughing
andra statea in stanga, urma silviu si eu...
silviu era la mijloc:X (ala a fost cel mai frum moment din toata tabara :X), ...andra vomase pe ealaughingera uda, si silviu i-a zis sa se schimbe, era intunericlaughingda ei ii era rusine, el finutz cum e:X
stai linistita ca nu ma uit si-asa nu vad, in fine s-a schimbatlaughing
dupa asta, se baga in pat, silviu ne tinea pe aman2 in brate:X c frum:X
si andra adormise laughing eu cum sa dorm cu silviu langa minelaughing?
dar eu ma tot dadusem la marginea patuluilaughing. si silviu a venit langa mine si ma strangea in brate, mi-a zis ca nu imi face nimic sa stau lin:X eu daaaa:X
dar a stat putin si a zis ca pleacasad... uff...
a plect...
a doua zi...sad a venit tata dupa mine sa ma iasad (desi crying mai erau 3 zile)
in fine
am considerat ca e mai bine sa ma las de scrima, decat sa patesc din astea... el mereu stia ce fac eu sad in fine... m-am lasat. de acum 2 ani...sad
a trec un an, au trecut 2, nu mai stiam nimic de el...
dar am intrebat o fata daca are idu lui:X si spre fericirea mea il avea...:X:X: am vb cu el, desi a trecut atata timp, :X tot imi placea :X dar problema e ca nu doar imi placea, m-am indr:X,
in fine, am vb la tel, mereu incepea el primul, imi trimitea mesaje pana raspundeamlaughing problema era ca el imi zicea...,, copilu" eu nu sunt un copilsad dc nu intelege, daca e mai mare cu 3 ani decat minesad eu ii zic tatisad, uff, ceea ce conteaza e sa vorbim si sunt happy...
el tot vrea sa ne intalnim, desi ma stie, eu nu prea vreau... sad imi e rusine (desi mi-a zis sa nu-mi fie rusine de el)
uite si tu. ce mesaj mi-a trimis :
ma ia cu :
Mai copilu hai ca maine o sa iti explic care e treaba... imi esti f simpatica si d asta si stau de vb-a cu tu... daca era alta copila nu vb cum vb cu tu. pup...
angry
asta cum s-o iau?
avand in vedere ca imi zice,, copilu" e o jicnire, dar avand in vedere ca ii sunt simpatica :X... ce sa cred?
ma poti ajuta cu un mic raspunsbig grin?
multumesc:*.

Răspuns Câştigător
| hugo a răspuns:

Amin, Doamne Ajuta!tongue Mai femeie, pentru ca iti spune copilu nu inseamna ca vrea sa iti spuna ca esti o copila, si eu spun uneori unor persoane foarte dragi mie "copilu" chiar daca sunt de seama cu mina sau mai mici, este un alint foarte frumos, si nu vad dc sa nu te intalnesti cu el...acum dnz ti-a dat tie sansa sa te vezi cu el...nu trebuie sa dai cu picioru pentru ca a 2 cine stie cand te mai intalnesti cu o asa sanse. Intalneste'te cu el, imbracate frumos, fi draguta si nu ii da de inteles ca iti place(LA NEBUNIE) de el...lasa'l pe el sa faca primul pas...si las-o in colo de rusine(ce faci la vara nu ma cazezi la tine ca ti-e rusine?:-Wtongue) cu rusinea mori si de foame, mori si din dragoste!:X bafta:X"casa de piatra"

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Copilu' nu e o jignire, e un alint.
Si te rugam, data viitoare foloseste ce ai invata la scoala legat de ortografie si de rezumat.

| Crs a răspuns:

straight face LOL
intalneste-te fata cu el. au trecut atatia ani. si inca iti mai place de el si acum cand intr-un sfarsit te baga in seama nu vrei sa il vezi ca ti-e rusine straight face :-T?!

Răspuns utilizator avertizat
| r8driver a răspuns:

M-ai aveai un pic si ne povesteai toata copilaria ta... s-a sti ca te-am citit intrebarea de doua ori ca s-a nu mai vii cu acuzati.

Nu stiu, faci cum crezi ca e mai bine pentru tine.
Eu nu pot sa-ti spun du-te, deoarece te-am spus ca si mie a-mi place de tine.
Nu pot s-a te adaug decat o singura data...ati dai tu seama, si esti.

| r8driver a răspuns:

Da am... dar nu mergebig grin

| r8driver a răspuns:

Daca mergeabig grin...
Nu asteptam eu atat de mult timp, cred ca antelegi ce vreau s-a spunwinking

| r8driver a răspuns:

A-si vrea eubig grin dar sunt foarte departe.

| r8driver a răspuns:

M-ai ramane s-a mai stric leptopulrolling on the floor altceva ce s-ai facbig grin
cu ancutika care e faza ca nu o stiuhappy

| matchpoint a răspuns:

Daca si dupa ceea ce s-a intamplat la cantonament cu ani in urma vrea sa va intalniti ce mai stai? Du-te sa va intalniti, nu pierde timpul degeaba. Time is money.

| kllass a răspuns:

Din cauza intrebarilor de acest gen si a miilor de intrebari infantile (gen:ce suvite sa-mi fac, daca s-a uitat lung la mine ce inseamna, etc) ...ma intreb... ce dreacu caut eu pe aici.Hmmm.Poate ca ar fi bine ca TPU sa aiba si o sectiune:INTERZIS COPIILOR.

| putzulica a răspuns:

Ma mir cum de am citit tothee hee dar ce sa fac. trebuie, si asa a fost ineresant. Eo zic sa te intalnesti cu el.winkinghappy

Răspuns utilizator avertizat
| aditzy:) a răspuns:

Pai e o alintare pentru tine, ar trebui sa fie un compliment pentru tine, daca erai simpatica pentru ce mai conta
ar trebui sa te mandresti ca esti cautata de baieti si te plac asa cum esti tuhappysa nu uiti asta. take care si poate te ajuta raspuns meu. spune-i si tu mai baiatu mare sau cum ii zici tulaughing

| Raiden a răspuns:

Ce mult ai scris.
Nu-ti dau sfat..nu stiu ce sa iti zic, copilubig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca sa ma mir. da nuuu. nu fiindca, nu ma mai mira nimic.

Răspuns utilizator avertizat