| Booterch799 a întrebat:

Salutare,am o problema cu erectia am fost la control acum 2 luni și mi-a spus doamna doctor ca am infecție la prostata, am luat antibiotic și fiole TIANLI ce mi.a prescris doamna doctor habar nu am ce se întâmplă încă îmi simt asa penisu ca e moale doamna doctor mi-a spus sa încerc sa am contact sexual am încercat și în timpul actului îmi murea de vreo 2 3 ori nu am avut probleme dar vreau sa știu ce am totuși eu când am luat antibioticele și fiolele nu le prea luam la ore exacte și într.o noapte am și băut de multe ori luam fiole și maraton sa pot sa fac sex cu prietena mea și chestia e ca ma și gândesc prea mult nu știu de am ori nivelu de testosteron scăzut weekendul trecut am băut și am tras pe nas și nu mi se scula pur și simplu alți care au tras și au băut au putut face sex vreau sa îmi revin va rog spuneți.mi de la ce? Trebuie sa ma las de fumat? Alcool consum doar la ocazii speciale sau când mi-e sete mai beau o bere, sau am circulația sângelui slaba? Va rog ajutor nu știu ce sa mai fac dau funda

Răspuns Câştigător
| VoidEternal a răspuns:

Daca tu iti bagi picioarele in tratamentul ala cam cum sa functioneze? Anitbioticele se iau la ore fixe altfel le iei degeaba, indicatiile medicului nu sunt optionale. Macar cat esti sub tratament lasa naibii petrecerile, tunutul alcoolul si fiolele si drogurile si abia apoi sa-ti faci probleme pentru ca nu iti functioneaza hardware-ul.
Pe scurt, get your sh1t together bro.

| Booterch799 explică (pentru VoidEternal):

Thanks bro! Am sa merg încă odată la control! respect

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cum sa ai mă nene erectie cand bei si te droghezi cum, degeaba mergi la medic daca tu continui sa bei si sa tragi pe nas sa te droghezi adio erectie.

| Booterch799 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Aia a fost prima oara când am tras o linie ))))

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Booterch799):

I ai spus si doamnei doctor ca ai consumat odata doar zici tu droguri?

| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, daca vrei sa ai sex vreodata, va trebuii sa acorzi toate seriozitatea acestor pastile pentru infectia care o ai, ca sa te vindeci complet.
Alcoolul este total interzis, fiindca ce reusesti sa faci cu pastilele, strici cu alcoolul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am înțeles nimic. Încearcă să scrii din nou, dar în limba română. straight face