| Inkiu387 a întrebat:

Preferați fetele grăsuțe cu sâni mari și fund mic sau fetele slăbuțe(adica 52 kg la 1.62m) cu sâni medii(75B la sutien) și fund mărișor(proporționat corpului ei)

25 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Preferă femeile proporționale. Prin urmare, a doua variantă.
Din punct de vedere estetic, sunt mai atrăgătoare.

| RB26DETT a răspuns:

Noi baietii intregi la minte le preferam pe alea ce nu se streseaza in privinta aspectului natural ( aspectul ce nu poate fi schimbat ).
Atata vreme cat te ingrijesti, cauti sa ai un look cat mai potrivit pentru fizicul tau dar sa fie totusi natural, nu ajutat de 5kg de machiaje si mai stiu eu ce nebunii, ai grija si de greutate sa nu fii nici prea prea nici foarte foarte pentru ca sa fim seriosi, conteaza enorm greutatea! (am fost mare si nu se uita absolut nimeni la mine) dar nici in cealalta extrema sa nu dai.
Cat despre preferinte, depinde de fiecare, unii le prefera pe alea din exemplul 1, altii le prefera pe alea din exemplul 2, aici este o chestie legata de gusturi, cum mie imi place albastru lui x-ulescu ii place verde.
Toate fetele si toti baietii arata bine in felul lor, problema alora ce se cred ' urati ' este ca nu stiu cum sa se aranjeze si nu stiu cum sa se comporte pentru a fi apreciati dpdv estetic.
Ai grija de tine, ai mai multa incredere in tine si nu te mai compara cu toata lumea!

| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata este grasuta, cu sanii mari si fundul mic, atunci este ca un triunghi cu baza mare sus, inestetica si mai putin atragatoare. Dar sa nu uitam, sunt si barbati care prefera grasutele happy

Daca este slabuta, cu sanii medii si fund marisor, este mult mai atractiva si probabil tipul de femeie cel mai cautat.

Apropo, greutatea de 52 kg la inaltimea de 1.62m este o greutate PERFECTA si normala, deci nu-i slabuta deloc!

| sierra1 a răspuns:

Lasă-ne să ghicim: tu ești cea din a 2 a categorie?

| Inkiu387 explică (pentru sierra1):

Eu sunt prima și prietena mea a doua, dar eu nu am vrut sa dau detalii ptc m as simți ciudat?

| sierra1 a răspuns (pentru Inkiu387):

Ignori ceea ce contează in prima fază - poate e determinat - fața!

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Inkiu387):

Ce varsta aveti amandoua?

| Inkiu387 explică (pentru Niceguy2019):

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Inkiu387):

Off...pacat...daca erai mai mare iti propuneam un suc

| Inkiu387 explică (pentru Niceguy2019):

Celei slabe sau celei mai plinuțe? Curiozitatea ma omoara?

| Niceguy2019 a răspuns (pentru Inkiu387):

Celei plinuta, dar ma riscam la doua sucuri?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prefer fetele slabute, cu forme naturale. Un corp normal/finut se simte frumos si in brate, pe cand "accesoriile" exagerate ajuta doar in cele doua minute de fantezii, pentru cine are fantezii cu asa ceva.

| Sofer a răspuns:

Fete nu foarte slabe. Ci doar puțin mai slăbuțe. La 1.62 și 52 kg e perfect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea skiny

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,da.
Asa e.
Sa aiba fund si tate.
De creier nu-i nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele deștepte.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima163333 a răspuns:

Stiu ca intrebarea e pentru baieti, dar iti voi raspunde si eu.Nu ma intereseaza fizicul unei persoane.Caracterul e mult mai important.
Dar ca sa nu zici ca nu ti-am raspuns la intrebare, eu as alege o femeie plinuta. '))

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Poate sa fie ea cea mai mare "bunaciune" de pe planetă, dacă a deschis gura și te-a făcut de râs că nu este în stare sa lege doua cuvinte. Le prefer pe cele inteligente. Simte-te bine în corpul tău. Nu mai face comparații între tine și altcineva. Fiecare are felul lui. happy

| S8N a răspuns:

Clar a 2-a varianta.

| SoareDaniel a răspuns:

Mai fetelor cand vreti odata pentru totdeauna sa intelegeti ca nu noi trebuie sa avem preferinte la voi, de vreme ce nu ni se deschid portii din partea voastra? Ca un raspuns ironic la intrebarea ta pana si o fata plinuta cu sanii mari ar visa la un barbat inalt si culturist! cata ipocrizie

| PuținConteazăNumele a răspuns:

Eu as vrea să fie vie si sa ma placă.

| Niceguy2019 a răspuns:

Imi plac tipele cu fundul ca de brazilianca?

| Manu1233 a răspuns:

Eu prefer fetele slabe si frumoase la fata, nu ma intereseaza altceva!