| bb0000 a întrebat:

sunt noua pe aici. si am si eu o intrebare
de 5-6 zile nu mi-a venit menstruatia si nu stiu de ce. am facut si un test de sarcina este negativ. de la ce ar putea fi. nici simptome nu prea am decat ca ma dor sanii si imi curg un lichid galbui. astept un raspuns:*

6 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ce intrebare...pai ai facut sex neprotejat,cand, cate zile au trecut, etc! Nu poate nimeni sa ghiceasca aici!

| bb0000 explică (pentru foxi):

Da. dar el si a dat drumu afara. si nu e prima data cand o facem asa.

| bb0000 explică (pentru foxi):

Si au trecut cam 2 saptamani jumabig grin

| foxi a răspuns (pentru bb0000):

Testul de sarcina e concludent la 21 zile! E mare posibilitate de sarcina!

| dutsa24 a răspuns:

Nu stiu scumpo...eu sunt in aceeasi situatie ca si tine...mie nu mi-a venit de 2-3 luni.

| bb0000 explică (pentru dutsa24):

Pff...sadce aiurea