| Xfs a întrebat:

Buna seara TPU ' De ceva timp am cunoscut o fata "Mentionez ca si eu sunt fata" ea este lesby iar eu nu sunt dar brusc dintr o data au aparut sentimente pentru ea pentru ca vorbim in fie care zi ' de ce mi se intampla asta? Dau funda. Vreau raspunsuri serioase va rog

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Nu exista un motiv pentru care iti place de ea, pur si simplu se intampla. Tot ce poti sa fai acum este sa explorezi si sa vezi daca iti place de ea sau te fascineaza ceva la ea.

Nu iti poate spune nimeni nimic despre tine, aia doar tu stii.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești probabil bi-curioasă.

| alexalx1234 a răspuns:

Prostia asta cu lesbianismul e doar in mintile voastre. In ziua de azi toate va credeti lesbiene doar pentru simplul fapt ca tineti una la cealalta.

| Xpressurself a răspuns:

Curiozitatea este specifica in perioada de dezvoltare sexuala ia diferite forme tocmai pentru ca este un teren necunoscut pentru adolescenti. Curentul gay si lesby se datoreaza lipsei de maturitate impreuna cu lipsa de educatie in domeniul sexualitatii si relatiilor intre baieti si fete pe care ar trebui sa o primiti in familie prin discutii deschise. Este o supapa de aerisire cand tensiunile sexuale apar si pentru ca frica de sarcina este asa de mare in randul ambelor sexe cumulat cu frica sa nu afle parintii, adolescentii "scapa cu fata curata" prin aceste curiozitati. Problema este ca toti cred ca nu exista repercusiuni si "vor reveni ei la normal" cand vor dori o familie. Din pacate obisnuintele create in acest sens nu te mai lasa sa revii cu succes la "normal" pentru ca primele experiente pentru subconstient devin normal iar ce doresti sa devina un normal este "anormal" pentru subconstient.
Asadar pentru baieti si fete, faceti ca normal sa fie normal de la bun inceput. Un prezervativ de calitate va fereste de aceste griji.

| Catalin77945 a răspuns:

Probabil esti bi

| Pantagruel a răspuns:

Ai linge o pzda cu pofta? Da sau nu? Poftim, tu singura afla daca esti bi sau nu.