| HaXoR a întrebat:

Buna seara TPU!
Ma numesc Catalin si am 14 ani... sunt clasa a 9-a!
Am in clasa o fata care tot timpul se uita adanc la mine incearca sa comunice cu mine. Imi pune intrebari de genul "Iti place cum m-am inbracat?" Si nu stiu... tot timpul se apropie de mine si incearca sa imi spuna ceva... exista sansa sa ma placa? Mie mi se pare ca este o fata draguta! Idei?

Răspuns Câştigător
| Chelly007 a răspuns:

Da! te place. asta-i clar. e interesata daca si tie iti place macar putin de ea de asta vrea sa fie mai langa tine si te intreaba daca iti place cum s-a imbracat sau chestii. daca crezi ca e draguta da-i si tu o sansa daca vrei. Daaca vezi ca nu-ti place ii zici frumos ca nu av potriviti da o faci intr-un mod mai frumos...succes! fundita?big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

9 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Baietas.happy sigur ca te place altfel de ce crezi ca te mai intreaba daca iti place cum e imbracata? vorbeste mai mult cu ea, zambeste`i frumos si daca iti place cine stie poate iese ceva frumos.dar daca nu o placi nu ii da sperante!

| soul2soull a răspuns:

Eu as spune sa incerci o relatie cu ea ce te cost daca iti place si tie de ea

| FrozEenSoul a răspuns:

Te placi. Daca o placi ce mai astepti? Cine imparte dragoste primeste dublu inapoiwinking. Bafta si succes

| Sabyynna a răspuns:

Nu stii daca te place? Nu cred ca te place, ci te iubeste. Spui ca ti se pare draguta si totusi inca nu ai intrebat-o daca vrea sa mergeti la un suc sau la o plimbare. Daca nu te grabesti o sa creada ca nu iti place de ea si va renunta la tinesad. Si bei ajunge sa plangi si sa iti spui ca ai fost un prost ca nu te-ai grabit! Asta daca nu o intrebi cat mai repede, bine inteles.happy.

| HaXoR explică (pentru Sabyynna):

Multumesc! Tie trebuia sa iti dau Funda! Raman dator!

| Sabyynna a răspuns (pentru HaXoR):

Nu e nimic. Nu am raspuns ca sa primes fumditza ci ca sa te ajut.

| AlexEuManu a răspuns:

Te place tragei o p*** cand apuci

| vanessa98 a răspuns:

Daa! categoric te place. fata a facut primul pas continua tu
.

| Sava30 a răspuns:

Eu zic ca te place, de obicei asa reactioneaza fetele