| eueueu123 a întrebat:

Hey! imi place un baiat foarte mult tin la el enorm, suntem in aceeasi clasa, sunt ff draguta cu el in special, vorbim, glumim, ii dau sa mai si copie, ne intelegem super ok, insa nu stiu cum sa fac ca el sa vada ca eu il plac! nu imi dati raspunsuri gen: fii tu insuti, pune pe altcineva sa ii spuna, etc... vreau ca el sa vada asta, si sa se apropie si el de mine mai mult deci, cum ma sfatuiti sa procedez? dau FUNDA

multumesc!

o seara placuta! happy

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Baga de seama, sa nu-i laca lui alta si sa te abureasca pe tine doar pentru ca esti buna la invatatura si poate sa copieze de la tine.

| dragos9234 a răspuns:

Ti-ai da viata pentru el?
Daca ai fi cu el intr-o camera, si vi s-ar da un pistol cu un singur glont in el care trebuie sa omoare pe unul dintre voi altfel ati fi ambii ucisi, te sinucide sau l-ai impusca pe el?
Daca nu te-ai sinucide nu tii la el enorm.
El stie ca il placi dar asa sunt multi baieti, mai timizi.
Incearca sa faci tu primul pas.

| Phoenix231 a răspuns (pentru dragos9234):

rolling on the floor tare raspunsubig grin...

| eueueu123 explică (pentru dragos9234):

Interesant raspuns laughing) da nu il iubesc inca ca sa imi dau viata pentru el laughing pur si simplu, il plac, tin la el si nu stiu cum sa il fac sa vada asta laughing am 15 ani, nu am ajuns inca la stadiul asta, sa zic ca imi dau viata pentru el laughing oricum mersi de raspuns happy